Тетяна Петрова тріумфувала на змаганнях з Чемпіонаті України з могулу

13 березня 14:55
Переглядів: 401
могул

Більше 50 учасників з Тернополя, Закарпаття, Києва та, звичайно ж, Івано-Франківщини змагались у дисципліні могул (фрістайл) на єдиній в Україні трасі на схилах гірськолижного комплексу «Буковель». Протягом двох днів визначили переможців Чемпіонату України, Кубку України та змагань.

«Справді, вже більше 5 років Буковель – це єдине місце в Україні, де є могульна траса. Завдячуючи курорту та, зокрема, його директору, депутату обласної ради Олександрові Шевченку, навіть за такий короткий термін нам вдалось досягнути значних результатів у підвищенні рівня місцевих спортсменів», – розповідає тренер BukovelSkiSchool, учасник змагань Сергій Чміль.

Зокрема, Тетяна Петрова є чинною чемпіонкою України та нещодавно здобула золото на відкритому чемпіонаті Словенії. Не залишилась дівчина без нагород і цього разу. У всіх трьох змаганнях Тетяна виборола золото. Також призові місця в Чемпіонаті та Кубку України здобув і прикарпатський лижник Сергій Чміль. 

«Для занять могулом перш за все потрібна дуже добра фізична підготовка і бажання. А ще поради тренера та чіткі цілі. Сподіваюсь, що безперервні тренування та моя наполегливість допоможуть мені в досягненні мети – потрапити та вдало виступити на Олімпіаді 2018 року», – говорить Тетяна Петрова.

Загалом дисципліна могул є однією з найскладніших в лижному спорті, адже необхідно швидко та технічно здолати трасу вкриту пагорбами і продемонструвати відмінні акробатичні стрибки з трампліна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: