Ткач йшла до "золота" чемпіонату світу 12 років

20 жовтня 08:32
Переглядів: 139
пістун

НОК України нагородило кращого тренера у вересні. Ним став наставник Юлії Ткач, яка минулого місяця виграла золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби в Узбекистані в категорії до 63 кг, - Андрій Пістун. Після нагородження тренер поспілкувався з нашим кореспондентом.

- Яка була перша думка, коли дізналися, що Юля виграла?

- Це був момент щастя. Був гордий, бо Юля дійсно заслужила цю медаль. Ми пройшли багато всього: травми, перемоги, поразки, два олімпійських циклу, п'ять чемпіонатів світу. І нарешті вона домоглася того, що хотіла. Тим більше, після вагітності було особливо важко. Тому зараз тільки радість за неї. Я працюю з Юлею 2002 року. І практично всі ці 12 років ми йшли до цього.

- Які плани на майбутнє?

- Зараз кінець сезону. Будемо вже готується на наступний рік до Європейської Олімпіаді в Баку і чемпіонату світу в Чикаго. Хочемо добути ліцензію на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. Тому, що для кожного спортсмена Ігри - це вінець спортивної кар'єри. Юля вже пройшла дві Олімпіади і, я вважаю, була готова взяти медаль, але десь не пощастило і, може, не вистачило олімпійського досвіду. Будемо працювати.

- А як Вам працюється з Юлею?

- Юля справжній фанат своєї справи. І з нею і легко і важко. Тому, що вона дуже емоційна людина. За нашими сварками можна писати цілі романи. Але вона - професіонал, і всі сварки в роботі дуже швидко забуваються.

- Вона сказала, що ви майже вже сім'я...

- Ну а як інакше? 12 років разом, стільки пережили. У нас згуртована команда, з усіма дівчатами вже відчуваю себе, як в сімейному колі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: