Ткачук "Карпатам" більше не потрібний

21 січня 16:40
Переглядів: 320
ткачук

У списку гравців, що вирушили до Туреччини, відсутній Андрій Ткачук. «Карпати» не розраховуватимуть на футболіста у другій частині сезону, адже у нього незабаром завершується термін дії контракту і він хоче спробувати свої сили в іншому клубі.

Андрій Ткачук у коментарі Інформаційному центру клубу висловив подяку ФК «Карпати» та вболівальникам команди за підтримку:

«За 4 місяці у мене спливає термін контракту, який ми за обопільною згодою вирішили не продовжувати. Тож щиро, без жодних образ потиснули один одному руки, мені у «Карпатах» побажали вдалої кар’єри у майбутньому. Прийшов час прощатися. Я щиро вдячний львівському клубу за можливість виступати на високому рівні, за незабутні емоції, за дружній колектив. Особливу подяку хочу висловити вболівальникам за роки підтримки за будь-яких обставин. Це дорогого вартує, і я дуже ціную це. Нині шукаю варіанти продовження кар’єри. Щодо капітанської пов’язки, виходити з якою на поле було честю для мене, то вважаю, що право одягнути її заслужив Олег Голодюк».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: