ТМ "ЛІМО" – генеральний спонсор ФК "Карпати"

20 липня 18:08
Переглядів: 512
Карпати

Львівські «Карпати» уклали угоду з новим генеральним спонсором – ТМ «Лімо». Утім, назвати давніх партнерів клубу «новим спонсором» не зовсім вірно, адже «зелено-білі» та ПАТ «Львівський холодокомбінат» співпрацюють ще з 2006 року. Саме тоді було підписано перші рекламні договори. Відтоді ТМ «Лімо» регулярно підтримував львівський клуб, неодноразово був титульним спонсором. Зараз же, зважаючи на багаторічну дружбу та співпрацю, на футболках карпатівців з’явиться одразу два логотипи компанії, що виготовляє найкраще у світі морозиво. Один логотип розміститься над клубним гербом, інший – на спині, над ігровим номером. 

Керівник відділу маркетингу ТМ «Лімо» Оксана Яремко розповіла офіційному сайту клубу про те, чому компанія вирішила продовжити співпрацю з «зелено-білими». 

«Співпраця з «Карпатами» для нашої компанії, безперечно, важлива і цікава. Ми – місцевий виробник морозива, «Карпати» – місцева команда, наш обов’язок підтримувати один одного. Наша компанія є давнім уболівальником «зелено-білих», ми вболіваємо і любимо команду. До того ж, ми намагаємося співпрацювати з молодю, адже футбол це той вид спорту які наша продукція абсолютно натуральна, символізуєздоровий спосіб життя, таким чином підштовхуємо юне покоління зростати у здоров’ї». 

«Ідей щодо нашої майбутньої співпраці багато. Більшість з них носять соціальний характер, підтримку молоді. Звичайно, будемо спільно з ФК «Карпати» проводити всілякі цікаві активності, як от, наприклад, нещодавно ми розігрували м’ячі з автографами карпатівців. Ми мали безліч заявок не лише від львів’ян, які хотіли отримати такий сувенір». 

«Загалом багаторічною співпрацею з «Карпатами» ми дуже задоволені. І хочемо лише одного – покращення результатів команди» – підсумувала Оксана Яремко

ДОВІДКА 

ПАТ «Львівський холодокомбінат»
 – лідер з виробництва морозива по Україні, має унікальний досвід виробництва якісного та натурального морозива.

Компанія займається виробництвом і реалізацією морозива виключно з натуральних компонентів. Підприємство турбується про здоров'я своїх споживачів, тому не використовує у виробництві свого продукту штучних барвників, наповнювачів і консервантів. Продукція не містить ГМО.

На ринку морозиво виробництва ПАТ «Львівський холодокомбінат» представлено під торговою маркою «ЛІМО». Асортимент морозива ТМ «ЛІМО» налічує понад 150 видів продукції.

Незважаючи на автоматизацію виробництва, в кожен рух, в кожен етап роботи вкладаються багатолітні знання і досвід у виготовленні морозива, щоб повсякчас в магазинах з'являвся новий маленький шедевр від торгової марки «Лімо».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: