Томаш Ньюманн: "Україна в даний час має дуже сильну команд"

08 лютого 23:03
Переглядів: 200
ньюман

9-10 лютого у Львові збірні України та Чехії з футзалу проведуть два товариських матчі, які будуть заключними для обох команд в рамках підготовки до відбіркових ігор чемпіонату Європи 2016.

Напередодні від'їзду до України Томаш Ньюманн розповів про очікування від майбутніх матчів.

- Перейдемо до збірної Чехії, яку чекають матчі в Україні. Чому був обраний саме цей суперник?
- Ми намагаємося грати тільки з кращими суперниками. Тільки так ми зможемо рухатися вперед. Україна в даний час має дуже сильну команду.

- В Україні останнім часом досить тривожна обстановка. Чеським футболістам можна відчувати з цього приводу якісь побоювання?
- Наша вимога було грати, як можна ближче до західного кордону. Таким чином був обраний Львів. Переконаний, що нашим футболістам нічого боятися.

- Що може очікувати в Україні чеську збірну?
- Збірна України в основному складається з гравців з Харкова. Вони разом грають вже тривалий час, таким чином, можна сказати, що вони здатні грати наосліп. У збірної України є індивідуально сильні футболісти, крім того, там два воротарі дуже високого класу. Нам там буде дуже нелегко.

- Щоб ви хотіли від збірної Чехії в львівських матчах?
- Ми будемо концентруватися на своїй грі, яку ми показуємо останні 6 місяців. Звичайно, ми спробуємо награти щось нове, що допоможе нам у відбіркових матчах. Тому, результат буде не так важливий, як напрацювання нових варіантів гри.

- У п'яти попередніх матчах збірна Чехії виграла у України тільки один раз. Чи не вважаєте ви, що пора поліпшити цей баланс?
- Як я вже говорив, важливим буде тільки той результат, який ми покажемо у відбіркових матчах в березні. Зараз йде тільки підготовка до них.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: