ТОП-10 Кращих стадіонів України

08 червня 09:06
Переглядів: 184
арена львів

Футбол найпоширеніший вид спорту в нашій державі. З ним можуть посперечатись боксери Клички, Усик; біатлоністки сестри Семеренко. 

Та гра мільйонів поза конкуренцією. Учора Україна вперше зіграла на оновленому стадіоні в Одесі. Українська Дружина Михайла Фоменка продемострувала видовищну гру, яку навіть вилучення Степаненка та супер голясо Суворова не підмочили...

Та хочу відмітити фантастичну атмосферу на Чорноморці, який гідно витримав вибробування. Тому й хочу з вашого звісно дозволу розповісти про найкращі стадіони нашої Батьківщини.

!УВАГА! РЕЙТИНГ СТВОРЕНО НА СУБ'ЄКТИВНИЙ ПОГЛЯД АВТОРА!

№ 10 - Міський стадіон (Тернопіль).
Тернопільський міський стадіон - найбільший стадіон в Тернополі. Місткість 16 450 чоловік. Є домашньою ареною ФК «Нива» з Тернополя.

№ 9 – Динамо імені В. Лобановского.
Стадіон «Динамо» - клубний домашній стадіон Арсеналу . Архітектори - В. Осьмак та В. Безпалого. Місткість 16 873 людей.

№ 8 - Ворскла імені О. Бутовського.
Вміщує 24586 чоловік. Є домашнім стадіоном для ФК Ворскла. Двічі приймав матчі Суперкубку України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» :

15 липня 2008 на стадіоні був розіграний Суперкубок України з футболу , переможцем став донецький Шахтар , який переміг київське Динамо в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:3.

5 липня 2011 вдруге на стадіоні був розіграний Суперкубок України з футболу , переможцем стало київське Динамо в основний час перемогло донецький Шахтар з рахунком 1:3.

№ 7 – Україна
Стадіон «Україна» - багатофункціональний стадіон з трав'яним покриттям під Львові. Був і є домашнім стадіоном футбольної команди «Карпати». Місткість більше 28 тисяч чоловік (для футбольних матчів).

№ 6 – Чорноморець
Центральний Стадіон «Чорноморець» - чисто футбольний стадіон, найбільший на півдні України ; домашня арена команди «Чорноморець» (Одеса). Вміщує 34 000 глядачів. Остання реконструкція закінчена восени 2011 року.

№ 5 – Дніпро - Арена
«Дніпро-Арена» - футбольний стадіон у Дніпропетровську. Проектна місткість - 31 003 глядача. Був зданий в експлуатацію 12 вересня 2008, урочиста церемонія відкриття відбулася 14 вересня 2008.

№ 4 – Арена Львів
«Арена Львів» - футбольний стадіон у місті Львів, що відкрився 29 жовтня 2011. На стадіоні проводить свої домашні матчі місцевий клуб «Карпати». Також стадіон прийняв матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

№ 3 – ОСК Металіст
Обласний спортивний комплекс «Металіст» - багатофункціональний стадіон у Харкові. «Металіст» - центральний стадіон міста. Місткість стадіону після реконструкції: 40003 глядачів. Стадіон-учасник чемпіонату Європи з футболу 2012. Також стадіон приймає деякі матчі збірної України з футболу.


№ 2 – Донбас Арена
«Донбас Арена» - футбольний стадіон у Донецьку , побудований в 2009 році, розрахований на 52 187 глядачів. Арена є другою по місткості в Україні і четвертою в СНД , після « Лужників », НСК «Олімпійський» та « Раздана ». Домашній стадіон футбольного клубу «Шахтар».

№ 1 – НСК ОЛІМПІЙСЬКИЙ
Національний спортивний комплекс «Олімпійський» - багатофункціональна спортивна арена для проведення футбольних матчів і легкоатлетичних змагань, культурно-розважальних та будь-яких інших масових заходів. Стадіон є найбільшим на Україні і другим по місткості в СНД (після Лужників). На стадіоні 70 050 сидячих місць для глядачів.

Однойменний стадіон комплексу є головною спортивною ареною України і одним з найбільших стадіонів Європи.

«Олімпійський» є основним місцем проведення домашніх матчів національної збірної України з футболу, а з 2012 року знову став домашньою ареною футбольного клубу «Динамо» (Київ). На футбольному полі НСК «Олімпійський» проходили футбольні матчі Олімпіади-80, а в 2012 році - фінал і закриття чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Офіційна місткість НСК «Олімпійський» для матчів Євро-2012 становила 65 000 глядачів.
Матчі, які проводились на Олімпійському під час ЄВРО 2012, за участі України:
Україна 2–1 Швеція на очах 64290 людей судив матч Джюнейт Чакір

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: