Топ-10 одкровень чемпіонату України

09 червня 09:56
Переглядів: 307
севідов

1. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

ВОЛИНЬ - ГОВЕРЛА - 0:1, 13-й тур

(Про Гале Шіше). «Я його поставив, щоб він був жорстким, агресивним, а він виявився м'яким і ніжним, як котик на диванчику».

2. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

ВОЛИНЬ - КАРПАТИ - 1:1, 6-й тур

«Кінаш? Він грає, так як скоро може бути зарплата. Він старався, непоганий провів матч, але у нього немає індивідуальної гостроти, він боїться після операції. Весь час дивиться на свої п'яти, щоб його не вкусив комар».

3. Олександр Севідов, головний тренер «Карпат»

КАРПАТИ - ШАХТАР - 3:2, 9-й тур

(На репліку про те, що, на думку Луческу, у поразці його команди винні хлопчики які подають м'ячі). «Повірте, є стадіони, де хлопчики настільки навчені, що іноді мені здається, ніби це не хлопчики, а старі гноми, які знають, що робити в тій чи іншій ситуації».

4. Сергій Кравченко, півзахисник «Дніпра»

ГОВЕРЛА - ДНІПРО - 0:2, 20-й тур

(На питання, за що його вилучив Юрій Вакс). «Розповідаю все, як було. Воротар суперника довго вводив м'яч. Я попросив суддю: «Можна швидше?». Воротар раз переставив м'яч, другий раз. Я кажу: «Швидше, товариш суддя». Він сказав: «Грай», - і додав слово на букву «б». Я йому сказав: «Суди», - і теж додав слово на букву «б». Цілком нормальний чоловіча розмова на полі».

5. Олександр Севідов, головний тренер «Карпат»

КАРПАТИ - МЕТАЛУРГ Д - 2:2, 17-й тур

(Про гру Олександра Гладкого). «Він зіграв добре спочатку сезону, коли його взяли, і в кінці - щоб не вигнали».

6. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

ВОЛИНЬ - КАРПАТИ - 1:1, 6-й тур

«Суддя - клоун якийсь. Наприкінці було порушення - штовхають нашого рудого, Задерецкого. Дають штрафний - подача, наша помилка. Ми над цим працювали, хто за кого відповідає під час далеких подач. Воротар повинен винести зі штрафного майданчика. Неділько, бачите, засунув свою дупу в ворота, а йому закотили м'яч».

7. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

ЗОРЯ - ВОЛИНЬ - 2:0, 11-й тур

«Попереджував, що атаки потрібно завершувати сильним ударом. Але Ван Бастен сильно і з льоту, а Козьбан з Краматорська б'є з підсічки».

8. Руслан Ротань, півзахисник «Дніпра»

ЗОРЯ - ДНІПРО - 3:0, 18-й тур

«Для нас «Зоря» як «Барселона». Сьогодні ми грали за принципом ми їм пасик, а вони нам голик. Три удари - три голи. Ви, напевно, вже помітили, скільки ми з «Зорею» граємо, вони над нами знущаються».

9. Олександр Севідов, головний тренер «Карпат»

ШАХТАР - КАРПАТИ - 3:0, 24-й тур

(На питання про те, чому не відбулося після матчу рукостискання з тренером господарів). «Багато думав на цей рахунок... Я, напевно, не настільки хороший для Мірчі Луческу, щоб він потиснув мені руку. Якби він підійшов, я б, безумовно, потиснув йому руку. Чому? Я виховувався тут, на Смолянці. Мене вчили поважати старших, поважати колег».

10. Мирон Маркевич, головний тренер «Металіста»

МЕТАЛУРГ Д - МЕТАЛІСТ - 3:0, 16-й тур

«Можу сказати, що половину команди треба міняти. Хтось не хоче грати, у когось є запрошення і він хоче піти. Може, і це позначається. Дивитися на такий безвольний футбол ніхто не буде».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: