Топ-10 захисників-бомбардирів "Карпат"

03 листопада 09:40
Переглядів: 376
карпати говерла балажиц

Після 10 турів чемпіонату України кращим бомбардиром «Карпат» є центральний захисник Грегор Балажиц. Загалом за команду Грегор зіграв 93 матчі в яких забив 7 голів, 4 з яких у цьому сезоні.

Захисники «зелено-білих» завжди вміли вдало підключитися до атаки команди під час виконання стандартів та завершити їх результативними ударами.

Ми вирішили скласти рейтинг захисників «Карпат», які за час виступів у Львові крім своїх безпосередніх функцій любили вражати ворота суперників.

  1. Артем Федецький – 12 голів

Це двадцятий показник серед усіх бомбардирів команди часів незалежності. Найкращим для Атема видався перший сезон (2009/10) в команді, протягом якого він 7 раз засмучував воротарів суперника.  

      2. Ігор Ощипко – 11 голів

Найрезультативнішим для Ігоря виявився третій сезон в команді (2009/10) коли йому вдалося забити 6 голів. Сезон 2009/10 є успішним не тільки для окремих гравців команди він став одним з найуспішніших в новітній історії клубу.

      3. Олександр Євтушок – 9 голів

      4. Василь Кобін – 9 голів

Висока результативність Кобіна не викликає ніякого здивування, оскільки Василь може успішно діяти як у захисті так і у середині поля, де він часто грав у Львові.

      5. Грегор Балажиц – 7

Бомбардирський доробок Грегора є четвертим серед діючих гравців «зелено-білих». Більше за команду забивали тільки Ігор Худоб’як (27), Денис Кожанов (18) та Олег Голодюк (11). До цього сезону Балажиц ніколи не забивав більше одного голу за рік.

      6. Андрій Распопов – 6

П’ять своїх голів за команду забив у Першій лізі в сезоні 2005/06, коли «Карпатам» вдалося повернутись у Вищу лігу та вибити з Кубка України донецький «Шахтар».

      7. Ігор Лучкевич – 6

      8. Микола Іщенко – 5 голів

4 голи забив у Першій лізі в сезоні 2005/06. Як бачимо захисники в «Карпат» забивають багато тоді коли команда досягає якогось успіху. Можливо і цьогорічна їх результативність стане хорошою прикметою.

      9. Леськів Василь -  5 голів

Вдало виступав як на позиції захисника так і півзахисника. 5 голів за команду він забив в чемпіонаті вже Незалежної України. В другій лізі  СРСР забив за «зелено-білих» 28 голів. Також він встиг стати кращим бомбардиром в історії ФК «Львів», забивши 36 голів.

      10. Андрій Сапуга – 5 голів

Також міг вдало зіграти в півзахисті команди. За свою кар’єру встиг ще 6 раз відзначитись за «Карпати-2»

Зараз в клубі працюють, ще два колишні захисники команди, які у свій час забили суперника по три голи. Це спортивний директор «Карпат» Юрій Беньо і тренер молодіжної команди Олександр Чижевський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: