Тошак кличе Богатінова, Кецбая – Ґурулі

27 вересня 22:03
Переглядів: 310
Default Image

Головний тренер збірної Македонії Джон Тошак викликав воротаря «Карпат» Мартіна Богатінова на два завершальні матчі відбору до Євро-2012. Правда, у македонців можуть бути проблеми з мотивацією, оскільки жодних шансів зачепитися бодай за друге місце у них вже нема.

Тож Мартіну, який віднедавна став першим номером у збірній, доведеться грати виключно за честь сонячного прапора. 7-го жовтня македонці зіграють у Єревані проти збірної Вірменії, яка наразі йде третьою у своїй групі, а через 4 дні підопічні Джона Тошака завершать відбір матчем проти Словаччини, що відбудеться у Скоп’є. Приїхати в розташування національної збірної Македонії Богатінов повинен 3-го жовтня.

Свій останній матч у кваліфікації до Євро-2012 проведе і Сандро Ґурулі. Головний тренер збірної Грузії Темурі Кецбая запросив 10-го номера «Карпат» до розташування головної команди країни. Останнім часом грузин набрав непогану форму, тож він зможе допомогти «хрестоносцям» хоча б грюкнути дверима – на Євро його збірна точно не зіграє. Останній матч у групі F вже нічого не вирішуватиме, навіть якщо у Тбілісі грузини переможуть збірну Греції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: