Товариський матч. "Говерла" - "Політехніка" - 77:64

13 січня 14:50
Переглядів: 75
політехніка говерла

12 січня "Говерла" та "Галичини" провели свій третій поєдинок за останні два тижні, щоправда на цей раз гра носила товариський характер і завершилася перемогою "ведмедів"...

Хід матчу
Перша половина товариської зустрічі пройшла за незначної переваги львів’ян, які на велику перерву відправились за рахунку 41:39 на свою користь. Втім дальні влучання Павла Ревзіна та Тревіса Пітерсона вивели вперед господарів, які перед четвертою 10-хвилинкою були попереду – 62:54. Більша частина заключного періоду пройшла під диктовку підопічних Євгена Мурзіна, які, до того ж, здійнили ривок 8:0. Відтак матч завершився із більш-ніж переконливою різницею у рахунку «плюс 13» - 77:64. Таким чином «Говерла» втретє у сезоні перемагає «Галичину» у контрольних поєдинках. Натомість у чемпіонаті та Кубку України між командами встановився паритет – кожна одержала по дві домашні перемоги.

Повернення матчу
Тревіс Пітерсон провів свій перший поєдинок після після майже півторамісячної перерви. Капітан «Говерли» відіграв 15 хвилин за якій встиг здобути 11 очок (2/3 середні та 2/4 дальні кидки) та зібрати 2 відскоки і зробити 1 блок-шот. Цілком очевидно, що один з ключових гравців «ведмедів» буде серйозним підсилення у наступних матчах в рамках Суперліги та Кубку України.

Статистика
Найрезультативнішим гравцем у складі господарів став Дмитро Липовцев, який провів найкращий матч у сезоні, здобувши 13 очок. Тревіс Пітерсон приніс своїй команді 11 очок. Джуліан Мавунга традиційно зібрав найбільше підбирань – 7, до яких додав стільки ж очок. Натомість Андре Янг та Юджин Лоуренс на двох віддали 18 результативних передач.

У складі гостей кращим став Олександр Кольченко, який здобув 14 очок. По 11 пунктів набрали молоді Антон Давидюк та Микола Полюляк. 8 очок на рахунку капітана «Галичини» Сергія Алфьорова. Варто додати, що у грі не приймав участі Ярослав Лемик, який напередодні зазнав ушкодження на тренуванні.

Наступна гра
Свій черговий поєдинок «Говерла» проведе вже найближчої суботи, 18 січня (поч. 14:00) в рамках ¼ фіналу Кубка України. Команда Євгена Мурзіна прийматиме на домашньому паркеті южненський «Хімік» - поточного лідера чемпіонату України серед команд Суперліги (12 перемог у 14 матчах), який до того ж успішно розпочав другий раунд (Топ-32) ЄвроКубка.