Товариський матч. "Скала" (Стрий) – ФК "Миколаїв" 4:1

06 лютого 09:41
Переглядів: 256
ФК Скала Стрий

У четвер, 5 лютого, у рамках підготовки до весняної частини змагань сезону 2014/2015 років футболісти стрийської «Скали» проекзаменували ФК «Миколаїв», команду, яка торік фінішувала на третьому місці чемпіонату Львівської області серед команд Прем`єр-Ліги.

«Скала» (Стрий) – ФК «Миколаїв» – 4:1 (1:1)

5 лютого 2015 р. 15 год. 30 хв. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». -1 градус.

«Скала» (1-й тайм): Денис Завгородний, Ігор Синишин, Юрій Антонів-к., Василь Берест, Дмитро Ширай, Максим Чаус, гравець на перегляді, Олег Соловйов, Денис Височан, Ігор Коцюмака, Віталій Лазаренко.

«Скала» (2-й тайм): Роман Данкович-к., Ігор Синишин, Тарас Максимович, Роман Подоляк, Дмитро Ширай, Владислав Клименко, Назар Кміть,  Володимир Пришнівський, Василь Цюцюра, Дмитро Скакун, Андрій Кохман.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Ігор Коцюмака (30), Дмитро Скакун (62), Василь Цюцюра (65), Андрій Кохман (85) - Григорій Коваль (34).

Матч проти аматорської команди з Львівщини «Скала» провела двома складами. У першій половині зустрічі грав експериментальний склад, якому протистояла «основа» «Миколаєва», у складі якої, щоправда, не було кількох провідних гравців: Євгена Шмакова, Андрія Сагайдака та тепер вже екс-стриянина Ігоря Балуха, який повернувся до своєї попередньої команди.

У складі «Скали» вийшло одразу п`ятеро гравців, які перебувають на оглядинах. З них лише Дмитро Ширай брав участь у попередній переможній контрольній грі проти молодіжного складу «Карпат». Для інших виконавців, а це вихованців чернігівського футболу Максима Чауса (1994 р.н.), Одещини – Дениса Височина (1997 р.н.) та івано-франківщини Олега Соловйова (1997 р.н.), а також ще одного гравця це був перший поєдинок у «малиново-зелених» кольорах «Скали». Звісно, відчувалась незіграність, було багато браку, проте все це не завадило господарям повести в рахунку. На 30-й хвилині стриянам вдалася атака лівим флангом, яку красивим обвідним ударом завершив Ігор Коцюмака. Проте втримати переможний рахунок у першому таймі молодим гравцям «Скали» не вдалося. Вже через чотири хвилини вихованці тренера Петра Голубки заробили право на пробиття штрафного. Удар метрів з 18-ти виконував Григорій Коваль, який пробив у той кут, де і стояв Денис Завгородний, однак смугастий таки опинився у сітці. Після цього на полі було більше боротьби, ніж футболу. В одному з епізодів травмувався Василь Берест, якому розбили голову…

Значно змінилася картина після перерви, коли на полі з`явилися гравці основного складу «Скали». З тих, хто брав участь у першому таймі, залишилися лише обидва флангові оборонці: Ігор Синишин, який грав праворуч, та Дмитро Ширай. Та й то, лише з тієї причини, що після після гри проти «молодіжки» «Карпат» застудилися Роман Ботвинник та  Петро Стасюк. Не зміг також взяти участь у грі проти «Миколаєва» і  Михайло Березовий, який відчуває дискомфорт у нозі. Однак є і приємна новина, вперше у цьому році вийшов Назар Кміть.

Друга половина зустрічі пройшла з великою перевагою команди Василя Малика, які провели три «сухі» голи, хоча могли забити значно більше. Забивали штатні бомбардири: Василь Цюцюра, вчорашній іменинник Дмитро Скакун та Андрій Кохман, який нарешті перервав свою «суху» серію і сподіваємося продовжить її у наступних поєдинках. Хотілося б знову відзначити гру Володимира Пришнівського, який у цей день відзначав свій 22-й день народження, з чим ми його і вітаємо!

Після переможного поєдинку проти миколаївців, «малиново-зелені» готуватимуться до дебютного матчу в Меморіалі Ернеста Юста, який відбудеться вже завтра, 7 лютого. Суперником команди Василя Малика буде ФК «Старий Кропивник». Початок гри на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому о 12 годині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: