Традиційна перемога ФК "Тернопіль" над аматорами з Борщова

27 березня 10:43
Переглядів: 60
ФК Тернопіль

Вчора, 26 березня, на стадіоні Тернопільського педагогічного університету відбувся черговий спаринг ФК «Тернопіль». Знову, і вже вчетверте за останній місяць, суперником тернопільських муніципалів стала команда ФК «Борщів» – бронзовий призер минулорічного чемпіонату Тернопільської області. Цього разу, як і три попередніх, перемогу святкували професіонали – 4:0.

У першому таймі тренери ФК «Тернопіль» випустили на футбольне поле здебільшого гравців студентської команди, яка вже 1 квітня відновлює свої виступи у першості України серед команд ВНЗ. Молоді вихованці муніципалів вже в дебюті матчу відзначилися забитим голом, але на більше їх не вистачило. Гол було забито на 7 хвилині після комбінації Юрій Соколовський – Ростислав Радкевич. Перший зробив прострільну передачу, другий – її продовжив, а Тарас Гром’як добив м’яча у ворота метрів з шести-семи (1:0).

У другому тайму, коли за ФК «Тернопіль» вийшла грати основа, ще стартовий відрізок часу борщівська команда впирала, але це тривало десь до 60 хвилини. Сергій Полянчук, який за мить до цього вийшов на заміну, замкнув дальню стійку після передачі флангового півзахисника Ігоря Кушецького (2:0). Ще один гол на рахунку Віталія Богданова. Він на 75 хвилині реалізував вихід віч-на-віч, направивши м’яча в ближній кут воріт після вивіреної передачі Ростислава Волошиновича (3:0). А довершив розгром суперника Богдан Семенець. Кращий бомбардир тернопільських муніципалів точно пробив у дальній кут воріт після майстерно розіграної комбінації за участю Романа Гаврилюка та Ростислава Волошиновича. Могли в цьому матчі ще забивати Богданов, Кондзьолка та Полянчук, однак у гольових епізодах надійно зіграв кіпер ФК «Борщів».

ФК «Тернопіль» у першому таймі виступав у такому складі: Чернобай – Козовик, Тракало, М. Куріцький (Скибіцький, 35), А. Когут (Т. Семенець, 30) – Гром’як, Радкевич, Луцик, Соколовський – Кривий, Дорі.

ФК «Тернопіль» у другому таймі виступав у такому складі: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Гаврилюк (Полянчук, 60), Волошинович, Кушецький – Богданов, Б. Семенець.

Попередні спаринги тернопільської та борщівської команд завершувалися наступним чином:

1. 24 лютого. ФК «Тернопіль» – ФК «Борщів» - 9:0 (І. Курило-2, І. Тарабалка-2, С. Полянчук, Р. Гаврилюк, Р. Волошинович, В. Богданов, Р. Луцик).
  2. 10 березня. ФК «Тернопіль» – ФК «Борщів» - 2:0 (Б. Семенець, С. Атласюк).
  3. 17 березня. ФК «Тернопіль» – ФК «Борщів» - 3:1 (Б. Семенець-2, О. Тракало – С. Матвійків).

Зазначимо, що наступний спаринг ФК «Тернопіль» відбудеться у неділю, 29 березня. Того дня тернополяни їдуть у гості до чемпіона Івано-Франківської області – команди «Карпати» (Брошнів-Осада).