Трансляцію Кубка світу U-20 в Україні скасували через "Газпром"

31 травня 18:00
Переглядів: 108
телевізор

"Перший національний" не покаже матчі збірної України на чемпіонату світу U-20 2015 року, і причиною тому є наявність російської компанії у якості генерального спонсора турніру. 

Керівник спортивної редакції «Першого національного» Микита Хорозов раніше підтвердив, що державний телеканал не транслюватиме чемпіонат світу U-20, що проходить в ці дні в Новій Зеландії. Як виявилося, це сталося через те, що генеральним спонсором ЧС U-20 в Новій Зеландії виступає російська компанія «Газпром».

Це в коментарі підтвердив і генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія: «Як генеральний директор НТКУ, я маю право на кінцеве рішення щодо закупівлі трансляцій. І це рішення звучить таким чином: «UA: Перший» не транслюватиме подію, генеральним спонсором якої виступає "Газпром Росії". Як громадянин України додам, що і збірна України, мені здається, мала б відмовитися від участі у цій події - якщо вже світовим спортивним організаціям бракує такту і міркування не приймати таке "спонсорство". Так, знаю: "наука, культура і спорт - поза політикою ". Однак бувають часи, коли політика приходить в науку, культуру і спорт, не питаючи, чи хочуть вони цього. Такий час настав».

Нагадаємо: ще у п'ятницю "Футбол 24" повідомив про те, що "Перший національний" не покаже матчі збірної України U-20 на ЧС у Новій Зеландії. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: