"Треба, щоб люди публічно знали, так званих, героїв", - Ярослав Грисьо про фанів-порушників

25 листопада 11:39
Переглядів: 107
грисьо

Сьогодні у Львові о 21.45 год на стадіоні «Арена Львів» відбудеться футбольний матч між командами «Шахтар» (Україна) та «Атлетік» (Іспанія). Правоохоронці застерігають футбольних уболівальників від порушення громадського порядку. В міліції міста запевняють, що усі порушники будуть виявлені та притягнуті до відповідальності, відповідно до чинного законодавства України.

«Під час сьогоднішнього матчу буде посилена увага правоохоронних органів до дій фанів на стадіоні. Ми відслідкуємо усіх осіб, які будуть порушувати громадський порядок на стадіоні. Є багато камер, з допомогою яких можна зафіксувати поведінку людини. Ніхто не уникне покарання.

Якщо штрафи розділяти між фанами-порушниками, це буде стабілізуючий фактор», - зазначив начальник Львівського міського управління міліції, полковник міліції Сергій Зюбаненко.

«Треба, щоб люди публічно знали, так званих, героїв. Треба застосовувати цілий комплекс заходів, які можуть дати результат», - розповів Ярослав Грисьо, голова федерації футболу Львівщини. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: