Тренажерні майданчики урочисто відкрито в двох селах Бродівщини

06 жовтня 11:30
Переглядів: 192
Майданчик

5 жовтня 2016 року, в рамках реалізації Обласної цільової програми «Спортивний майданчик» на 2016 рік, відбулося урочисте відкриття майданчиків із тренажерним обладнанням у с.Черниця та с.Білявці Бродівського району.

Участь в урочистому відкритті майданчика в с.Черниця взяли директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталія Гудима, голова Черницької сільської ради Богдан Гладюк, депутати Бродівської районної ради Тарас Шаповал та Василь Гандзевич, дирекція Черницького НВК та учні цього закладу. Розпочав урочистості з молитви отець Юрій Гром’як, який побажав дітям шанобливо ставитись до спортивного майданчика та висловив сподівання, що дана споруда не буде пустувати. В свою чергу сільський голова подякував усім хто долучився до встановлення майданчика.

На території Білявецького НВК також відбулося відкриття ще одного майданчика з тренажерним обладнанням за участі голови обласної ради Олександра Ганущина, голови Бродівської районної ради Євгена Шведа, депутата Бродівської районної ради та мецената спортивних заходів Петра Стаха, депутата районної ради Тараса Шаповала, директора обласного центру «Спорт для всіх» Вадима Климовича, завідувача сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталії Гудими, голови Шнирівської сільської ради Андрія Іваніва, адміністрації НВК та вихованців цього закладу. Молитвою розпочав захід отець Петро Фітьо. Перерізати стрічку надали право голові обласної ради О.Ганущину та депутату районної ради П.Стаху.

А діти в свою чергу подякували обласному, районному та сільському керівництву концертною програмою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: