Тренер "Барком-Кажани": "У фіналі з "Локомотивом" проявили характер"

26 квітня 10:19
Переглядів: 128
кажани

Головний тренер львівського ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастінш вдячний своїй команді за боротьбу у вирішальному матчі фінальної серії проти «Локомотива», проте вважає, що його колективу не вистачило концентрації в боротьбі за золото. Слова тренер наводить офіційний сайт харківського клубу:

«У першій грі в Харкові моя команда зіграла добре в захисті, піднімала м'ячі. Але нам в той же час не вистачило агресивної подачі. З нападом все теж було в порядку. Ми програли прийом і це вирішило результат матчу.

У другій грі, яка в підсумку і завершила серію на користь «Локомотива», в першій партії ми зіграли пристойно. А потім, не знаю чому, просто втратили концентрацію. А відновити її в таких іграх по ходу матчу непросто. Але все ж в третій партії, коли здавалося вже все - доля золота вирішена - ми найшли в собі сили і перевили сет на більше-менше і навіть мали сетбол. Значить, характер у команди є, і я вдячний своїм хлопцям, що не здавалися і боролися до кінця».

Нагадаємо, «Локомотив» став чемпіоном України, перемігши у фінальній серії з рахунком 3:1, відігравшись після поразки в першому матчі у Львові. Тренер харків'ян вважає, що вирішальним матчем стала друга гра у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: