Тренер "Чорноморця": "Незважаючи на поразку, грою своєї команди задоволений"

26 березня 23:54
Переглядів: 590
Бабіч

По завершенні гри юніорських команд «Карпат» і «Чорноморця» старший тренер команди гостей Олександр Бабіч поділився своїми враженнями від матчу з Інформаційним центром львівського клубу. 

«Незважаючи на поразку, я залишився задоволеним грою своєї команди. Після матчу зайшов до роздягальні та подякував своїм хлопцям за гру. В цілому команда виконала установку, зіграли так, як домовлялися. Ми переглянули останні ігри «Карпат», тож знали, що це команда, яка полюбляє і вміє багато комбінувати на швидкості. Вважаю, загалом нам вдалося не дати супернику багато контролювати м’яч і проводити швидкі атаки. Як наслідок, біля наших воріт небезпечних моментів було не так багато, як зазвичай їх створюють «Карпати». Один гол, щоправда, ми все ж пропустили, але в тому епізоді я б не став звинувачувати наш захист. Зрозуміло, раз пропустили, значить десь помилилися. Та все ж у голі не стільки вина моїх хлопців, як заслуга гравців «Карпат», яким вдалася дуже хороша комбінація та її завершення.

На установці ми попросили своїх хлопців зіграти якомога строгіше в середині поля і поагресивніше на флангах. Якщо з першою частиною завдання все склалося непогано, то з грою на флангах виникли певні проблеми. Чому? Я б не став нарікати на якість поля – воно було не в найкращому стані, але як на кінець березня, то цілком придатне для гри в футбол. Проблема в тому, що ми тренуємося на синтетиці, а сьогоднішня наша гра – це лише третій вихід на траву в нинішньому році. Думаю, немає сенсу говорити про те, що перехід з штучного покриття на природнє створює певні проблеми у грі. Ми сьогодні, зокрема, так і не зуміли пристосуватися до відскоку м’яча. Тому в атаці у нас виходило далеко не все, на що ми розраховували. 

Розраховували ми й на стандарти, адже наші хлопці непогано вміють їх використовувати. Та й у порівнянні з гравцями «Карпат» у нас була певна перевага в антропометрії. Але виникли проблеми з подачами зі штрафних та кутових. Лише дві з них були по-справжньому гострими, але забити не вдалося. Наприкінці гри ми активізувалися і також могли забити, але не склалося, забракло везіння. Що ж, у груповому турнірі, коли ми виграли на своєму полі, фарт був на нашій стороні, сьогодні ж доля виявилася прихильнішою до «Карпат», – підсумував керманич «моряків»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: