Тренер "Епіцентру К10" Роман Ярий: "Рідні стіни мають нам допомогти пройти СумДУ"

21 листопада 10:00
Переглядів: 198
Ярий

Головний тренер і гравець ФК «Епіцентр К10» Роман Ярий поділився враженнями від гри своєї команди у першому матчі 1/16 Кубка України із сумським «СумДУ».

- Емоції після сьогоднішнього матчу негативні через кінцевий результат. Що стосується гри то мене тішить те, що гравці почали розуміти всі наші комбінації і доводять їх до логічного завершення. Вийшовши на другий тайм ми трошки розслабились, не знаю чому. Але пропустивши два м’ячі, ми зібрали волю в кулак і переломили хід подій та зрівняли рахунок. Шостий гол у  наші ворота був дещо не логічним: ми позиційно загубили гравців суперника, потім добивання і в свої ворота закочуємо м’яч. Такого не повинно бути в команді, яка грає в Першій  лізі України.

Обидві команди хорошого рівня, які мають багато комбінацій і заготовок. Люди добре відпрацьовують це на тренуваннях, тому і такий результат на табло. Якби цього багажу не було, то  відповідно ми б такого матчу не побачили з такою кількістю голів. 

Протистояння продовжується. В нас є домашній матч. Один м’яч відіграти – це реально. Ми будемо ретельно готуватись. Переглядатиме матчі «СумДУ». Сьогодні ми не пропустили із стандартів, з яких «СумДУ» забиває багато голів. Пропустили після таких помилок, які взагалі не повинні допускати.

Наші шанси будуть залежати від того як обидві команди підготуються до гри. Думаю, що дорога майже в 1000 кілометрів дається в знаки кожній команді. Тому рідні стіни мають нам допомогти пройти дальше. Загадувати на перед не буду. Гра є гра. І вона покаже який результат буде. Наше завдання в Кубку України пройти як омога далі.  

Нагадаємо, що «Епіцентр К10» програв гру з рахунком 6:5. Матч відповідь відбудеться через два тижні. Точна дата і час поки що не відомі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: