Тренер франківських бійців розповів, як його команда з фрі-файту стала кращою в Україні

25 травня 17:35
Переглядів: 116
Петрущак

З 15 по 17 травня в місті Ірпінь Київської області відбувся Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих (21+ років), а також старших юніорів (19-20років).

На цих змаганнях СК «Альянс» з Івано-Франківська представляли шестеро спортсменів, всі з яких стали фіналістами даного турніру.

  • Вульчин Іван (63кг.) – золото, Чемпіон України
  • Янко Василь (69кг) – золото, Чемпіон України
  • Сапа Тарас ( 74кг) – золото, Чемпіон України
  • Сапа Андрій (19-20р.69кг) – золото, Чемпіон України
  • Чуревич Андрій (19-20р.74кг) – срібло, віце-Чемпіон України
  • Сливінський Іван (79кг) – срібло, віце-Чемпіон України

Як розповів керівник бійцівського клубу «Альянс», тренер з ФРІ-ФАЙТУ і ММА Андріан Петрущак, успіх його підопічних не є випадковим.

“Думаю, перш за все, це завдяки неймовірній самовіддачі хлопців на тренуваннях. Фрі-файт і ММА вони зробили своїм життям. Також, важливим моментом є підтримка спортсменів керівництвом СК «Альянс», відрядження їх на змагання, де наші хлопці набувають безцінного досвіду і ростуть як спортсмени. Від початку року ми прийняли участь майже у всіх запланованих Всеукраїнською федерацією фрі-файту і змішаних єдиноборств змаганнях. На даний момент нам в «Альянсі» вдалося підготувати непогану команду, до рівня основного складу якої “тягнуться” й всі інші спортсмени, хлопці прогресують просто на очах”, – зізнався Петрущак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: