Тренер "Галичанки" Тетяна Штефан: Чемпіонська боротьба ще попереду

15 лютого 21:00
Переглядів: 182
ШТЕФАН

Тренер львівської «Галичанки» Тетяна Штефан прокоментувала два матчі проти ужгородських «Карпат». Нагадаємо, у першому матчі «Галичанка» програла принциповому супернику з рахунком 25:26, а у другому – перемогла з рахунком 25:20.

«У першому матчі ми не справилися з лідером «Карпат» Дариною Кот, - каже Тетяна Штефан. – У наші ворота вона закинула 12 голів, а це, погодьтеся, дуже багато. Тим більше тоді, коли 9 голів вона забила з гри. Вважаю, у першому матчі ми зіграли слабше у захисті, аніж у другому матчі. Яскравий приклад цих слів – результат. У першому матчі ми кудись поспішали, зробили чимало помилок, після чого пропустили голи з контратак.

У другому матчі з Дариною Кот ми справилися. Вона забила лише 5 голів. У захисті проти неї наші дівчата діяли персонально.  Звісно, нам хотілося більше, аніж перемога та поразка, однак такий результат не засмучує, оскільки боротьба за золоті медалі ще попереду. У цьому сезоні з «Карпатами» ми ще зіграємо чотири офіційні матчі, тому інтрига буде», - сказала Тетяна Штефан. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: