Тренер "Галичанки" Тетяна Штефан: Перемоги над "Дніпрянкою" простими не були

24 жовтня 15:15
Переглядів: 111
Штефан

Головний тренер львівської «Галичанки» Тетяна Штефан прокоментувала дві перемоги діючих чемпіонок України над херсонською «Дніпрянкою». Нагадаємо, «Галичанка» святкувала перемоги на виїзді з рахунками 27:23 та 37:22 і одноосібно очолила турнірну таблицю жіночої Суперліги.

-Не можу сказати, що перша гра була нервовішою за другу, - каже Тетяна Штефан. – По ходу першого матчу ми увесь час лідирували у рахунку, не дозволяли суперницям впритул до нас наблизитися. На жаль, ми мали проблеми у центрі захисту, були ситуації, коли в обороні ми грали невдало. Окрім того, суперник не дозволив нам зробити багато контратак, а з позиційної атаки забивати було складніше. Після першого матчу ми проаналізували свої помилки, зрозуміли чому невдало грали у захисті, і відповідно нам було уже легше у повторній грі.

У повторному матчі уже краще зіграли у захисті. Саме грою в захисті я задоволена. Незважаючи на це, не можу сказати, що ми здобули легку перемогу. Команда з Херсону завжди боролася з першої до останньої хвилини. Втім, ми і налаштовувалися на такі поєдинки, знали, що нам легко не буде. На кожного суперника ми стараємося налаштуватися максимально відповідально. Нам немає різниці з ким грати.

-Як впливає на ігри «Галичанки» відсутність травмованої Наталії Савчин?

-Важко без неї. Навіть коли нема Наталі ми не змінюємо свій стиль гри. Наталя Савчин дуже корисно грала саме в обороні. Хотілося б, щоб вона якнайшвидше повернулася на ігровий майданчик. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: