Тренер гандбольної "Галичанки": "Лише після останньої гри ми відчуємо себе справжніми чемпіонами"

25 квітня 18:00
Переглядів: 251
Галичанка

Сьогодні, 25 квітня 2017 року,  в Ужгороді розпочинається другий тур фінального етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2016/2017 рр.

Львівська  «Галичанка» достроково і беззаперечно оформила чемпіонство у попередньому турі.  Однак команда не збирається розслаблятися і змагатиметься до кінця, як в усіх матчах цього сезону. Як сказала другий тренер «Галичанки» Анжела Савченко: «Лише після останньої гри ми відчуємо себе справжніми чемпіонами. А поки маємо завдання на кожен матч, тому налаштовуємось на боротьбу  і гратимемо  з «Карпатами» та «Дніпрянкою» на повну силу».

 Зранку львівські гандболістки вирушили до Ужгорода  і сьогодні ж на майданчику місцевого СК "ЮНІСТЬ" зіграють з «Дніпрянкою».

Розклад усіх матчів другого туру фінального етапу, група «А»:

25 квітня "Галичанка" - "Дніпрянка"  - 19:00

26 квітня "Дніпрянка" - "Карпати"  - 18:00

27 квітня "Галичанка" - "Карпати" 18:00

В Ужгороді  «ГАЛИЧАНКА» зіграє наступним складом:

Воротарі -  Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун.

Польові гравці: Леся Смолінг, Наталія Воловник, Олеся Парандій, Олександра Жолобович, Марина Коновалова, Вікторія Сідлецька,  Наталія Туркало, Анастасія Баранович, Мар’яна Маркевич, Анастасія Дорожівська, Наталія Сабова, Наталія Стрюкова, Ілона Гайкова, Софія Давидянц.

Підготувала Наталія Васьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: