Тренер ГК "Галичанка" Тетяна Штефан: "Ми націлені на перемогу, але знаємо – легко не буде!"

19 лютого 11:30
Переглядів: 180
ШТЕФАН

Сьогодні та в суботу, 19 і 20 лютого, «Галичанка» у Львові зіграє проти херсонської «Дніпрянки» у двох матчах 9-го туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги.

Гандболістки «Дніпрянки» налаштовані вельми рішуче і до Львова приїхали за перемогою.  Наставниця «Галичанки» Тетяна Штефан до слів херсонок ставиться серйозно, але каже: «Ми так само націлені на перемогу, хоч і знаємо, що ігри легкими не будуть.  

Тетяно, чого ви остерігаєтесь у матчі з «Дніпрянкою»?

- «Дніпрянка» - сильна команда! Дуже витривала – здатні підтримувати біговий темп упродовж усього матчу -  від першої до 60-ої хвилини. Мають хороших кидаючих гравців - Дарину Сурган, Ксенію Проценко. Також за них виступає досвідчена Катерина Ісаєва (Кандибей), яка веде всю гру,  майстерно обігрує суперниць,  добре «читає» їх дії, бачить ігровий майданчик.

Крім того херсонські дівчата як слід зіграні, адже давно виступають цим складом. Тактика їх щоразу краща. Розслаблятися з такими суперницями не можна ні на мить.

Та й тренують «Дніпрянку» одні з найсильніших тренерів України. Це Милославські – батько та син. Михайло Борисович Милославський – один з найстарших та найдосвідченіших українських тренерів. Більше того, на ньому тримається весь гандбол у Херсоні. Вважаю, що без Михайла Борисовича херсонська школа гандболу була б не така потужна. А син Борис  ще й за сумісництвом – головний тренер жіночої молодіжної збірної команди України.

Тетяно, на що насамперед націлювали свою команду, зважаючи на стиль гри «Дніпрянки»?

- Для початку я передивилася ігри «Дніпрянки» в записі, занотувала певні моменти, на яких треба було закцентуватись, будуючи тактику. Потім показала відео своїй команді, разом проаналізували наш захист.

Упродовж тренувального тижня готувались  обігрувати  захист суперниць. Зосередились і на поверненні у захист, адже на іграх з «Дніпрянкою» - це один з головних моментів. Сподіваюсь, що і наші воротарі тут також зуміють  допомогти.

«Дніпрянка» до Львова прибула у повному складі, а як у львів’янок – сьогодні всі гратимуть?

- До останнього не знала на рахунок Вікторії Сідлецької і Мар’яни Маркевич.  Мар’яна  минулого тижня на іграх з «Карпатами» підвернула гомілкостоп, а пізніше ще й прихворіла Вікторія . Але б бачили ви їх на тренуваннях! Бійці, в один голос запевняли  «все добре, ми будемо грати». І таки дійсно будуть, адже почуваються непогано.

- Може наважитесь спрогнозувати рахунок сьогоднішнього матчу?

- Прогнозів не робитиму, але вірю у свою команду!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: