Тренер "Говерли" Володимир Васютик: Програвати ніхто не любить. Позитиву зараз нема.

23 квітня 20:30
Переглядів: 245
Карпати

Післяматчева прес-конференція тренера ужгородської «Говерли» Володимира Васютика після поразки на «Арені Львів» від львівських «Карпат» у матчі 23-го туру футбольної Ліги Парі-Матч.

– Враження... Програвати ніхто не любить. Позитиву зараз нема. Старалися до пропущеного гола дотримуватися вибраної тактики, щоб протистояти «Карпатам». І це нам вдавалося, ми могли забити. А коли пропустили гол, емоції стухли, чогось бракувало. Вистачає своїх, клубних, проблем. Склад не могли сильний поставити. Є ціла група гравців, яких ми не можемо заявити. Дискваліфікація в Ягодінскіса, травма в Єременка, у заявці в нас було 15 гравців, 2 з них – воротарі. Хоменко в старті вийшов, це його перша гра в еліті. Не могли оптимальний склад поставити. Тому обрали таку тактику, щоб знайти щастя і стримати натиск «Карпат», знаючи, які в них швидкості і як вони з глибини виходять. 

– Чому нема В’ячеслава Грозного?
– Клубне керівництво зараз займається атестацією. Це перша наша проблема, але ми віримо, що є можливість вирішити її позитивно. Ведеться робота, є певні напрацювання, підписані договори з іноземцями, а комусь вже частину боргів погасили. Ви знаєте, що були заблоковані рахунки власника, тому набігло дуже багато боргів. Як перед клубом, так і перед гравцями. Власник готовий платити, якщо отримає атестат на новий чемпіонат. Тож В’ячеслав Вікторович зараз перебуває в робочій групі, яка працює з атестаційною комісією. 

– У кінці матчу ваша команда підсіла. Фізично чи морально?
– У комплексі все. Важко без рівноцінної заміни. Під час гри з «Металістом» у першому турі на трибуні сиділо 9 гравців, які мали б бути заявлені на другу частину сезону. Ті хто грали, відчували подих конкурентів. На зборах грали одні футболісти, а в чемпіонаті вже зовсім інші. Теперішнім гравцям бракує мотивації. Вони знають, що ніхто, крім них, не гратиме. Бракує їм емоцій, але також і фізична втома додалася.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: