Тренер "Карпат" Андрій Купцов: "Виграли, бо мали більше бажання перемогти"

03 листопада 00:31
Переглядів: 787
Андрій Купцов

Після матчу проти дублерів одеського «Чорноморця», старший тренер молодіжки «Карпат» Андрій Купцов поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним цеентром клубу. 

– Звичайно, ми дуже раді, що після двох невдалих матчів нам вдалося нарешті досягти максимального результату та ще й в такому непростому поєдинку. На установці ми акцентували увагу гравців на тому, що головне завдання на сьогоднішню гру – перемогти, взяти три очки. Зрозуміло, що при цьому ми хотіли й показати також змістовний і видовищний футбол. На жаль, на важкому полі нам це не зовсім вдалося. Зокрема, на такому газоні дуже важко грати в швидкий футбол, який ми хочемо бачити у виконанні нашої команди. Також десь на нашій грі негативно позначалися нервозність і суєтливість. Але я вдячний хлопцям за те, що вони всі 90 хвилин повністю віддавалися грі. Найголовніше, що те налаштування, з яким вони вийшли на поле, в них збереглося до останніх секунд поєдинку. Можливо, саме за таке бажання виграти доля нас сьогодні і винагородила переможним голом в самому кінці зустрічі. 

– У двох попередніх іграх команда діяла надто вже академічно. У грі фактично всіх футболістів була присутня пасивність. Сьогодні ми нарешті знову побачили, що у хлопців, як то кажуть, горять очі.
– Це психологічний момент у роботі з командою. Це ж молоді хлопці, вони ще не попадали в такі непрості ситуації, коли потрібно проявити десь характер, а десь і зіграти через «не можу». Тому на тренуваннях ми трохи додали емоцій, щоб їх трішечки встряхнути. Звичайно, дуже багато ми з ними і розмовляли. Говорили про те, що сьогоднішній матч – це остання гра першого кола, в якій треба обов’язково досягти позитивного результату, щоб на мажорній ноті підійти до проміжного фінішу першості і в хорошому настрої почати друге коло. Ну й звичайно налаштовували команду на те, що необхідно перервати серію програшних матчів. 

– Сьогодні Ігор Тищенко, якого ми звикли бачити на фланзі півзахисту, діяв в обороні. З точністю до навпаки грав Денис Мірошніченко – крайній захисник обійняв позицію атакувального хавбека на фланзі. 
– Зізнаюся, спочатку ми так і планували, що Тищенко гратиме зліва у півзахисті, а Мірошніченко – справа у захисті. Але так вийшло, що гра видалася непростою і наша оборона добряче «наїлася». Тому вирішили, що більш досвідчений Тищенко буде більш корисний в цій ситуації саме, як захисник. За рахунок свого досвіду та майстерності його головним завданням було допомогти обороні стримати атакувальний тиск одеситів. Відповідно значно молодший Мірошніченко за рахунок свіжості мав додати активності в атаці. Вважаю, що наше рішення було правильним, що зрештою підтвердив і хід гри та її кінцевий результат. 

– У футболі команда гостей зазвичай грає від оборони. Але «Чорноморець» сьогодні всі 90 хвилин намагався діяти з позиції сили. Для вас це не стало несподіванкою?
– Ні. Готуючись до цього матчу, ми переглянули кілька останніх поєдинків «Чорноморця» і акцентували увагу своїх гравців саме на тому, що одесити, незалежно від місця проведення гри, кожен раз нав’язують супернику жорстку боротьбу і дуже активно діють саме на атаку. Саме завдяки тому, що їм вдавалося нав’язати свою гру, вони й набирали очки в цих іграх. Тому ми попереджали хлопців, що буде важкий поєдинок і що суперник так просто нам ініціативу не віддасть. 

– На відміну від попередніх домашніх матчів, сьогодні ваші підопічні не мали переваги у контролі над м’ячем.
– Погоджуюся, що гра була рівна – 50 на 50. Що ж до контролю над м’ячем, то тут знову ж таки слід сказати про деяку нервозність у наших діях та про якість поля. Ми намагалися тримати м’яч, але на цьому газоні зробити це було важко. Але ще раз наголошу на тому, що команда боролася за перемогу до самого кінця. Думаю, саме завдяки більшому бажанню виграти, ми й змогли забити переможний м’яч на останніх секундах гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: