Тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч: "Наша гра буде покращуватися"

06 липня 10:20
Переглядів: 227
Йовічевіч

Післяматчевий коментар головного тренера львівських «Карпат» Ігоря Йовічевіча. 

«Як я вже говорив, ця гра для нашої команди не була принциповою, ми до неї не готувалися. Зараз наші гравці перебувають під серйозними фізичними навантаженнями. Відповідно, це впливало на техніко-тактичні дії під час матчу. Були у нас помилки, які ми під час теорії вирішуватимемо. Особливий акцент зробимо на двох втратах м’яча на своїй половині поля, що призвело до двох пропущених голів. Якісний суперник, яким, звісно, є загребське «Динамо», за такі помилки карає. Я впевнений, що ми зробимо з цих помилок правильні висновки і в наступних поєдинках піднімемо фізичну готовність гравців. Переконаний, що той же Ксьонз, днів через 15 зміг би вирішити свій момент без жодних проблем...» – каже Ігор Йовічевіч. 

«Щодо моєї принциповості у цьому матчі, то завжди приємно зустрічатися з давніми знайомими. Це дуже позитивні емоції, це команда в якій ти виріс і провів частину життя. Мені хотілося виграти, але треба бути реалістами, треба розуміти на якому етапі підготовки зараз знаходиться наша команда, через що ми проходимо. Хоча моментами наша команда показала себе з кращого боку. У нас були цікаві загострення у фазі атаки, ми діяли організовано і не давали розвернутися супернику». 

«Бартуловіч зліва в обороні? Звичайно, це не його позиція. Але вкотре повторю, що результат у цьому матчі мене не цікавив. Ми просто виконували план фізичної підготовки, роблячи акцент на техніко-тактичних діях. Зараз ведемо роботу над моментами коли в нас є м’яч і коли в нас його нема. Дещо із задуманого у нас вийшло. Сподіваюся, що після подальших тренувань наша гра покращиться» – підсумував головний тренер «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: