Тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч: "Зараз результат не є найголовнішим"

05 липня 07:36
Переглядів: 202
Йовічевіч

Наставник «Карпат» Ігор Йовічевіч поділився враженнями від переможних матчів з «Вождовацем» (2:1) і «Олімпією» (3:2).

- Кожного дня команда показує характер. Зараз дуже не простий період для підготовки футболістів, вони отримують найбільше навантажень. Ми знали, що команда не буде свіжа на 100%. Знали, що будемо мати труднощі. Але команда мене здивувала, особливо у другому таймі коли тримала ту напругу. Хоча не все виходило, як ми хотіли. Характер, який ми маємо дозволяє нам рости і створювати моменти.

Задоволений обома матчами. Нам вдалося реалізувати заплановане, не тільки результат, але і навантаження і кількості створених епізодів.

Після вихідного будемо готуватись до матчу проти «Сараєво», який запланований на 7 липня. Нас очікує дуже важка робота.

Протягом матчу було відчуття, що ми виграємо. Коли виходять комбінації, які ми награємо на тренуваннях - це вже перемога. Коли це виходить з більшою частотою, то у команди появляється впевненість і вони розуміють, що тренування не є даремними. Хоча, зараз, результат не є найголовнішим.