Тренер "Карпат": "Ми переграли найкращу оборону першості"

26 березня 23:40
Переглядів: 770
Йовічевіч

По завершенні гри юніорських команд «Карпат» і «Чорноморця» старший тренер команди господарів Ігор Йовічевіч поділився своїми враженнями від матчу з Інформаційним центром клубу. 

«Я радий перемозі і дуже гордий за своїх хлопців, які зуміли перемогти такого непростого суперника. На мою думку, серед усіх команд юніорської першості України саме «Чорноморець» є найкращою у грі в обороні. Захист одеситів діє надзвичайно організовано і дуже самовіддано. Завдяки відмінній функціональній готовності оборона «Чорноморця» грає щільно і всі 90 хвилин встигає перекривати усі підступи до своїх воріт. Ми переглянули не один матч наших сьогодніщніх суперників і в жодному не побачили серйозних провалів в обороні. Тому мене абсолютно не дивує, що одесити впевнено виграли груповий турнір. 

Що ж до нашої команди, то розібравши гру суперника, ми розуміли, що нас чекає дуже важка гра. І ви самі бачили, наскільки цей поєдинок був складним як для нас, так і для команди гостей. Аби проходити оборону «Чорноморця», необхідно було створювати чисельну перевагу на тому чи іншому участку поля і намагатися прорватися до воріт суперника завдяки швидкій комбінаційній грі. Саме над цим ми працювали на тренуваннях упродовж останнього тижня, цілеспрямовано готуючись до сьогоднішньої зустрічі. Щоправда, треба визнати, подібне нам вдавалося не так часто, але в другій половині першого тайму та по перерві свого ми таки досягали. І саме після такої атаки ми й забили єдиний гол у матчі. 

Тішить мене й те, що унас є рівноцінна заміна тим, хто виходить у стартовому складі. Це по-перше, дозволяє проводити ротацію, а по-друге, проводячи заміни по ходу поєдинку, ми можемо підсилювати нашу гру. От і сьогодні саме після того, як ми в середині другого тайму провели одномоментно потрійну заміну, нам вдалося додати у швидкості і ми почали все частіше проривати насичений захист «Чорноморця». Скажу, що у мене не було претензій до тих футболістів, яких ми замінили. Але поява на полі свіжих гравців дозволила ще більше посилити тиск на ворота суперника, що зрештою і призвело до переможного гола.

І я, і вся команда дуже раді перемозі над «Чорноморцем». Адже до нині нам не вдавалося у них вигравати. Та ця гра – це вже історія, а попереду у нас не простий виїзд до Донецька, де ми зіграємо два матчі – спочатку з «Металургом», а потім із «Шахтарем». Не сумніваюся, що ігри будуть не прості, але ми будемо налаштовувати хлопців як на те, щоб зіграти у свій футбол, так і на те, щоб досягти максимальних результатів. Ми знаємо силу наших найближчих суперників, але переконані, що нам до снаги успішно зіграти як з «Металургом», так і з «Шахтарем», – розповів хорватський коуч «левів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: