Тренер «Карпат»: "Ми задоволені грою"

14 листопада 21:48
Переглядів: 207
Боянов

Старший тренер команди «карпати» U-19 Радослав Боянов поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від вчорашньої гри з донецьким «Металургом», в якій «зелено-білі» отримали перемогу з розгромним рахунком 4:0.

– Після матчу у роздягальні перше, що ми зробили з Андрієм Богдановичем (Тлумаком – Ред.), це привітали своїх хлопців з хорошою грою та переможним результатом. Виграш в цій грі мав важливе значення не лише з турнірної точки зору. Так, ми отримали першу перемогу, набрали перші очки у фінальному турнірі і піднялися з останнього місця на 5-е. Звісно, це добре. Але це була остання гра в цьому році, а тому перемога над «Металургом» дозволить нам у гарному настрої піти на зимову перерву і в хорошому психологічному стані на зборах готуватися до весняної частини першості. Звісно, виграш, як і сама гра додадуть хлопцям ще й впевненості в своїх силах і віри в те, що ми йдемо правильним шляхом. 

Коли ж говорити про сам матч, то мені сподобалося кілька моментів. Перше – хлопці вийшли на поле дуже агресивно налаштовані на боротьбу. З перших хвилин було помітно, що вони просто таки горять бажанням реабілітуватися за поразки у двох попередніх іграх. Друге – коли ми відкрили рахунок у минулій грі в Києві, то одразу розслабилися, втратили концентрацію і це стало початком нашої поразки. Цього ж разу вся команда без винятку була максимально сконцентрована на грі від стартового свистка до фінального. Третє – команда всю гру була голодна на голи. Ми атакували всі 90 хвилин. І навіть, коли рахунок став 4:0, хлопці не зупинилися, а продовжували атакувати. Четверте – упродовж матчу ми провели не одну красиву комбінацію, причому вони були різнопланові. Ми багато атакували і через обидва фланги, і через центр, вистачало й ударів здалеку. Так що в цілому ми задоволені не лише результатом, а й грою. Але разом з тим, ми знаємо свої слабкі місця і чітко усвідомлюємо над чим саме нам потрібно працювати, щоб весною бути ще сильнішими.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: