Тренер "Карпат": "Не змогли знешкодити бразильців"

04 квітня 18:47
Переглядів: 590
Андрій Купцов

Попри те, що «Карпати» повели в рахунку, втримати позитивний для себе результат їм не вдалося. Про причини поразки розповів керманич карпатівської молодіжки Андрій Купцов.

– Ви дуже серйозно готувалися до цієї гри. Приїхали до Донецька заздалегідь, провели тренування. Але, схоже, не вгадали із складом суперника... 
– Так. Справа в тому, що до цього за молодіжку «Шахтаря» грали одній й ті ж виконавці. Ми десь чекали на зміни, думали, що Степаненко може грати, адже він пропускав матч основи, очікували побачити в старті Шиндера. А от два бразильці стали для нас сюрпризом. Зрештою, вони внесли свою лепту в перемогу «Шахтаря». Показали свою майстерність, що в підсумку переросло у три очки. Але слід визнати, що ці м’ячі забивалися без нашої допомоги. 

– Під час двох перших голів, захисники «Карпат» могли завадити клопотам... 
– Ми самі собі голи привезли. Після того як повели в рахунку треба було взяти м’яча під контроль, тримати нитку гри в своїх руках. Треба було зробити акцент на простір, адже можна було передбачити, що «Шахтар» спробує відігратися. Ми ж по суті розв’язали руки бразильцям, які почали грати вільно, у них багато виходило. Практично уся гострота йшла від них. А у нас не знайшлося гравця, який би зіграв проти них щільно, не дав би їм розвернутися, який би їх знешкодив. Правда, у другому таймі я залишився задоволеним діями Савченка. Так, він помилився, коли нам забивали третій гол, але це можна зрозуміти, адже він тільки почав відновлюватися від травми. 

– Які плани на найближче майбутнє? 
– Після повернення до Львова проведемо реабілітацію, а вже в понеділок почнемо готуватися до матчу проти київського «Динамо». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: