Тренер "Карпат" Роман Зуб: "Чорна смуга нефарту колись повинна була закінчитися"

22 вересня 09:49
Переглядів: 196
зуб чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Зуб поділився своїми враженням з Інформаційним центром клубу від гри своїх підопічних у матчі сьомого туру першості України проти харківського «Металіста», яка закінчилася вольовою перемогою «зелено-білих» – 2:1.

«Сьогоднішня гра відноситься до тих, коли можна бути задоволеним як результатом, так і грою. Щоправда, в першому таймі нам трохи бракувало гостроти та агресивності в атаці. Думаю, це чисто психологічний момент. Як не крути, а чотири поразки поспіль не можуть не тиснути на молодих гравців. Та й гол ми пропустили з цієї ж причини. Помилку, якої ми припустилися і через яку нам забили, навіть дитячою назвати важко, бо на рівні юнацьких команд подібне трапляється вкрай рідко.

Ми також могли забивати до перерви, адже ініціатива була на нашому боці. Однак, як я вже казав, нам не вистачало гостроти. А от в другому таймі вона у нас з’явилася. Знаєте, у футболі часто трапляється, що грає складається не просто, але коли нарешті вдається створити по-справжньому гольовий момент, то далі команда починає розривати оборону суперника. У цій грі таким моментом став штрафний у виконанні Тараса Завійського. Його удар, щоправда, воротар відбив, але це був немов сигнал для команди вчепитися в суперника і з кожною хвилиною тиснути на нього з ще більшим завзяттям.

Ви самі бачили, скільки моментів ми створили. У попередніх іграх нам дуже часто не вдавалося забити через відверте невезіння, але ж колись ця чорна смуга нефарту повинна була закінчитися. Сьогодні це й сталося. Однак я вважаю, що на везіння ми сьогодні однозначно заслужили. У нас було величезне бажання перервати неприємну для нас програшну серію. Як на мене, саме більш високий рівень бажання став сьогодні вирішальним фактором, який дозволив нам отримати вольову перемогу. Адже «Металіст» зіграв зовсім не погано. У харків’ян добре поставлена командна гра та й індивідуально всі гравці є кваліфікованими футболістами. Тож обіграти таку команду було зовсім не просто.

Втім, ми могли уникнути нервозності, яку нам довелося пережити на останніх хвилинах матчу. Адже вже за рахунку 2:1 на нашу користь ми мали чудові моменти забити третій гол. І коли б ми це зробили, то на цьому гру можна було б припиняти. А так вийшло, що рахунок залишався слизьким до останніх миттєвостей матчу і в самому кінці «Металіст» нам ледь не забив. Але справедливість є, тому ми й виграли. Сподіваюся, після цього матчу хлопці остаточно повірять в те, що ми йдемо правильним шляхом і з кожним матчем будемо додавати», – сказав керманич молодих «левів».