Тренер "Карпат" Роман Зуб: "Ігорем Богачом ми дуже задоволені"

04 липня 15:25
Переглядів: 329
Роман Зуб

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Зуб поділився своїми враженнями після перемоги у матчі з ФК «Кршко».

- Якщо взяти матч в цілому, то ми задоволені. Який би суперник не був, але він грає у Вищій лізі Словенії. Трошки були різні таймі. У першому таймі не було контролю м’яча, швидко його втрачали при відборі.  Сказали в перерві футболістам, що в суперника великі вільні зони між лініями і щоб вони відкривались, наприклад, не перед лінією атаки, як це робили наші опорні півзахисники, а «падали» між лініями, отримували там м’ячі і розвивали атаки.

Перша команда попросила щоб Захарків зіграв тільки перший тайм і все. Хоча в другому таймі атака може навіть цікавіше дивилась і була більш рухлива та динамічна.

Олександр Дударенко і Ілля Михайловський ще не змогли повністю відновити свої кондиції. Ілля має проблеми в ігровому плані, а Саша мусить фізично відновитись. Я трохи боюсь за нього, після таких двох переломів підряд. Тому так поступово водимо його в гру.

Ігорем Богачом ми дуже задоволені. Ми його брали ще раніше, в другому колі. Те як він грає тренерський штаб повністю влаштовує. Може десь невдало в середині він вийшов, а з краю він грав здорово.

Думаю, що воротар Віталій Данилів повернеться в U-19. Вони без воротарів і я не знаю, яка там ситуація з воротарями, чи брали вони когось з школи, чи ні. Так, що швидше за все, він піде туди щоб мати повноцінну ігрову практику. А в молодіжну команду повернеться Мозіль (виступає в складі збірної України на чемпіонаті Європи – Ред.). А так було б важко вибирати із трьох голкіперів.       

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: