Тренер "Карпат" Роман Зуб: "Програли дуже багато боротьби"

13 вересня 23:45
Переглядів: 171
Зуб

Після матчу проти молодіжного складу полтавської «Ворскли», тренер дублерів «зелено-білих» розповів про причини незадовільного результату. 

«Наша біда триває. Я маю на увазі стандарти. Цей фатум продовжує нас переслідувати. Кожен штрафний це вже як напівпенальті. А друга причина поразки – це те, що ми програли дуже багато боротьби. Я постійно говорю своїм хлопцям: «Хто виграє більше боротьби, той виграє матч». Зараз ми програвали боротьбу і в обороні, і в атаці, і в центрі поля. Не має значення, зі скількома опорниками грає команда, якщо боротьба програється всюди».

«Я не рідко тренуюся з хлопцями і намагаюся на своєму прикладі показати, що таке боротьба. Не словами, а реальними прикладами. Що може бути краще? Хтось може сказати, що гравці «Ворскли» старші за наших хлопців. Але ж саме в таких матчах молодь має себе перевірити, показати, на що здатна. Нехай суперник старший, має трохи більше досвіду та майстерності, але ж має бути жага до боротьби. Сьогодні я цієї жаги не бачив, а дехто з гравців нашої команди мене просто розчарував».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: