Тренер "Карпат" Роман Зуб: "Прокинулися тільки в середині першого тайму"

25 квітня 21:29
Переглядів: 240
зуб чижевський

Карпатівська молодіжка здобула свою третю перемогу поспіль. Але далася звитяга над атсайдером у дуже важкій і драматичній боротьбі. Не кожен день програєш 0:2, а в підсумку виграєш з цілком комфортною перевагою. 

Після матчу на полі стадіону «Локомотив» у прикордонній Раві-Руській з донецьким «Олімпіком» тренер молодіжки «Карпат» Роман Зуб поспілкувався з офіційним сайтом клубу. 

«Коли ми повернулися з Харкова після виграшу у грі з «Металістом», я на першому ж тренуванні у понеділок сказав команді, що до гри з «Олімпіком», незважаючи на його статус аутсайдера, треба поставитися максимально серйозно. На цьому я наголошував увесь тиждень. Але схоже, не всі хлопці мене почули, хоча слухали ніби то усі. 

Почали ми гру сьогодні дуже вже вальяжно, немов вийшли на поле напівсонними. Напевне думали, що перемога сама впаде з неба. Прокинулися тільки в середині першого тайму, після того, як пропустили перший гол. А тут ще й почався нефарт. В другій половині першого тайму ми створили стільки моментів, що мали всі питання по грі закрити ще до свистка на перерву. Але відпочивати пішли, поступаючись 0:1. 

У роздягальні я сказав, що необхідно забити перший м’яч і все стане на свої місця. Але ми примудрилися пропустити другий гол і зізнаюся, що коли стало 0:2, у мене думки були не дуже хороші. Адже коли ти можеш реалізувати хоча б щось з такої великої кількості моментів, а в суперника два удари – два голи, то зазвичай це закінчується не добре. Але я вдячний команді, що вона не опустила руки, а продовжувала гнути свою лінію і таки переламала гру і в підсумку здобула перемогу. 

Претензії у мене до хлопців є, але тішить, що вони ще раз довели, що є мужиками і у такій складній ситуації проявили усі свої найкращі якості. Вирішальним, як я й передбачав, виявився перший гол. Після нього нас не зупинив би ніхто. Ви ж бачили, навіть коли ми забили третій м’яч і нарешті повели в рахунку, ніхто й не думав заспокоїтися. Та й після 4:2 ми продовжили тиск на ворота «Олімпіка» і могли забити як п’ятий, так і шостий голи», – підсумував Роман Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: