Тренер "Карпат" Роман Зуб: "Рахунок 1:1 є логічним та закономірним"

03 серпня 09:40
Переглядів: 226
Зуб

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Зуб поділився своїми враженням з Інформаційним центром клубу від гри своїх підопічних у матчі другого туру першості України проти донецького «Металурга», яка закінчилася внічию – 1:1. 

– В першому таймі, з того, про що ми говорили на установці, вдалося тільки те, що Артем Грищенко обікрав їхнього другого номера(Барановського – Авт.) і реалізував вихід сам на сам. Ми знали, що цей гравець полюбляє обіграти нападника на замаху, зіграти ризиковано, цим ми й сподівалися скористатися і Грищенко зумів це зробити. Більше в першому таймі нам практично нічого не вдалося зробити. В середині поля в нас нічого не виходило, ми не змогли розібратися з їхніми опорними півзахисниками. Треба було персонально зіграти проти їхнього 11-го номера (Мисика – Авт.). Нам слід було грати в одного опорника, а двом діяти вище. Я хлопцям з бровки про це давав вказівки, але вони так і не розібралися. В підсумку, ми в першому таймі програли центр поля і з нашого боку була просто катастрофа. В другому таймі Павло Макогон один в один зіграв проти їхнього опорника, маю на увазі 11-го номера, а Страшкевич і Михайловський діяли вище і це була вже зовсім інша гра. Можливо, це було ще зовсім не те, що нам хотілося, але картинка помінялася для нас, однозначно, в кращу сторону. 

– Тим не менше, так сталося, що в першому таймі ви забили, а в другому, коли діяли значно краще – пропустили. Вийшов, такий собі, парадокс.
– Стандарти – це наша стара хвороба. Хоча, на установці чітко було сказано, хто проти кого повинен діяти при кутових і штрафних. 

– Захисник «Металурга» Мірошник в ситуації, коли забивав після подачі кутового, абсолютно ніким не був прикритий. Більше того, так виглядало, що в радіусі кількох метрів довкола нього не було жодного гравця «Карпат». Як таке могло статися?
– Я ж кажу, що на установці все чітко було розписано, хто проти кого має діяти при штрафних і кутових. Та, як бачите, грубої помилки ми таки припустилися. Не хочу зараз називати прізвище того, хто зробив цю помилку (це наша внутрішня домашня кухня), але на розборі гри ми обов’язково цей момент детально розберемо, бо таких помилок допускати не можна. 

– Рахунок 1:1 на вашу думку справедливий?
– Звичайно, ми хотіли виграти, але треба бути об’єктивним і слід визнати, що рахунок 1:1 є справедливим. Навіть, можна сказати, що для нас нічия не найгірший варіант. В першому таймі ми мали два моменти. Перший з них, обікравши захисника, Грищенко реалізував. Він же мав і другий момент, коли знову обікрав захисника, однак обіграти ще раз воротаря йому до кінця не вдалося. В другому таймі ми мали два напівмоменти. «Металург» же окрім забитого гола, не реалізував пенальті, а також в першому таймі мав два хороших моменти, але нас виручив Мозіль. Що ж до другого тайму, то в донеччан явних гольових моментів практично не було. По перерві ми зіграти в обороні значно краще. Тому, коли бути об’єктивним, то треба визнати, що рахунок 1:1 є логічним та закономірним. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: