Тренер "Карпат" Роман Зуб: "Сьогодні хорошими вийшли і гра, і результат"

21 листопада 14:13
Переглядів: 163
зуб чижевський

Старший тренер молодіжної команди львівських «Карпат» Роман Зуб поділився своїми враженням з Інформаційним центром клубу від гри своїх підопічних у матчі 13-го туру першості України проти донецького «Шахтаря», який закінчився перемогою нашої команди з рахунком 2:1.

«Дуже хороша вийшла гра, думаю, що це наш кращий матч у нинішньому сезоні. Візьму на себе навіть сміливість стверджувати, що рахунок 2:1 не зовсім відображає ту перевагу, яку ми мали, особливо до перерви. У першому таймі мені насправді було приємно спостерігати за тим, як хлопці діяли. Супернику ми взагалі у перші 45 хвилин нічого не дали зробити, майже весь час гра тривала на половині поля «Шахтаря». А щойно ми втрачали м’яч, як тут же завдяки колективному відбору повертали його собі назад і знову починали комбінувати. Ми вчора дуже детально розібрали гру донецької команди і прийшли до висновку, що найкращий спосіб вберегти себе від неприємностей, це позбавити суперника м’яча. Але ми це домовилися робити не лише за рахунок контролю над м’ячем, а додати до цього ще й агресивний відбір. Дуже важливо, що кожен гравець усвідомив, як саме він індивідуально повинен діяти проти суперника, коли той володіє м’ячем.

Дуже в цьому плані нам допомогла нарізка моментів, як відбирають м’яч футболісти іспанського «Атлетико». Знаєте, ми вже давно пояснювали, як треба це робити на макеті. Але коли ти вчиш, що і як треба робити, рухаючи фішки, то це одне, а коли хлопці побачили наочно, як це роблять висококваліфіковані футболісти однієї з провідних команд Європи, то ефект вийшов зовсім інший – як кажуть, краще один раз побачити, ніж десять разів почути. Думаю, після цієї перемоги вони отримали ще й практичне підтвердження того, що ми йдемо правильним шляхом і це додасть їм психологічної впевненості в своїх силах на майбутні матчі.

Гра нам сьогодні давалася і хлопці грали не лише добре, а й отримували велике задоволення від самого процесу футболу. Зізнаюся, я повністю задоволений тим футболом, який показали мої хлопці. Якби ми ще трохи покращили реалізацію моментів, то думаю, сьогодні долю зустрічі на свою користь ми б визначили ще задовго до перерви. Але добре, що виграли. Сподіваюся, що тепер ми так само гратимемо і в кожному наступному матчі. Хоча знаєте, я вважаю, що ми і в минулих іграх зіграли не погано. За великим рахунком, в жодній програній зустрічі ми нічим не поступалися супернику, але досягати позитивного результату нам вдавалося не так часто, як ми на нього заслуговували. Сьогодні ж ми і гру хорошу продемонстрували, і цілком заслужено виграли в одного з лідерів першості. Але треба йти далі. Сьогодні ми трохи порадіємо, а вже завтра почнемо готуватися до гри з «Говерлою». Адже у ній нам треба буде знову доводити, що ми вміємо грати у якісний футбол. Та й сам матч розпочнеться з рахунку 0:0», – сказав Роман Іванович.