Тренер "Карпат": "Сьогодні футьбольний голод брав гору над всім решту"

15 березня 00:14
Переглядів: 746
Андрій Купцов

По завершенні гри молодіжних команд «Карпат» і «Волині» старший тренер команди господарів Андрій Купцов поділився своїми враженнями від матчу з Інформаційним центром клубу. 

– Перша офіційна гра вийшла насправді «веселою». Видно, що хлопці заскучили за футболом, адже пауза дуже сильно затягнулася. Ми побоювалися, що це може позначитися на грі команди. Адже два тижні очікування – це чимало. Ми ж готували команду з розрахунком того, що перший матч зіграємо в одні терміни, а вийшло на два тижні пізніше. До того ж змінився і наш перший суперник. Зрозуміло, що довелося вносити корективи. Весь цей час, що ми провели в очікування, було неозброєним оком видно, що хлопці просто таки рвуться у бій. На тренуваннях вони вели себе набагато агресивніше, ніж зазвичай. Тож сьогодні ось цей футбольний голод та емоції, яких накопичилося дуже багато, не могли не позначитися на діях команди. 

– У діях обох команд було багато сумбуру.
– Так, цього слід було очікувати. Все це через те, що бажання у гравців більше, ніж достатньо, а от майстерності та досвіду, щоб діяти більш холоднокровно, не вистачає. Очі в усіх горять, голови і серце також. Коли в гравців гаряче серце – це добре, але необхідно, щоб була холодна голова, не можна повністю піддаватися емоціям. В таких іграх хлопці набираються досвіду, як собою керувати. Думаю, в наступних матчах ми побачимо більше майстерності, більше футболу, бо гравці діятимуть трохи спокійніше. Сьогодні ж голод футьбольний брав гору над всім решту. В усіх сьогодні домінувало одне – величезне бажання нарешті розпочати цей чемпіонат. 

– Що сьогодні вашій команді не вдалося? Бо було видно, що дуже хотіли виграти, але в підсумку – нічия. 
– Знову не змогли вберегти свої ворота при стандартах суперника. Ми й в першій частині дуже багато після них пропускали. Сьогодні ж вийшов цілий набір – штрафний, пенальті і кутовий. Перший гол нам забили зі штрафного, але з другого удару. Перший удар влучив у стінку і потрібно було продовжувати боротьбу, а вийшло, що хлопці виключилися з гри, втратили концентрацію і тут же прийшла розплата. Другий гол – це пенальті. Нічого тут не буду коментувати, бо пенальті то таке – суддя побачив, що була гра рукою і поставив пенальті. Тут немає про що говорити, тим більше, що в деяких моментах він приймав спірні рішення і на нашу користь. А третій гол, з кутового, знову ж таки через втрату концентрації. 

– Чи можна сказати, що ви задоволені грою в атаці і не задоволені діями в обороні?
– У нас сьогодні в обороні з чотирьох гравців грали троє хлопців 1995 року народження. Для них це був перший матч молодіжної першості, раніше вони грали тільки в чемпіонаті юніорів до 19 років, а це трохи інший рівень. Скажу, що я в цілому їхньою грою залишився задоволений. У хлопців хороші дані, вони прогресують. Думаю, якщо вони будуть самовіддано працювати на кожному тренуванні, то в них може бути непогане майбутнє. 

– Склалося враження, що «Карпати» сьогодні менше, ніж зазвичай, тримали м’яч внизу. Навпаки, вони піддалися тій грі, яку любить «Волинь» – гра верхом з великою кількістю силової боротьби. 
– По-перше, кожна команда грає настільки добре, наскільки їй дозволяє це робити суперник. У нас же сьогодні не завжди виходила швидка гра в пас при переході від оборони в атаку. Короткий пас не проходив, тому й було стільки боротьби. Ми намагалися використовувати швидкісні дані Васіна, його вміння тікати від захисників. Але це не завжди проходило. Та були у нас і хороші ігрові відрізки, коли ми швидко переводили гру з одного флангу на інший і розігрували непогані комбінації. Дуже мені сподобався, зокрема, другий м’яч. Потрібно працювати багато, щоб таких епізодів було якомога більше. Саме це й будемо робити. Рік лише починається.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: