Тренер "Карпат" U-14 Віталій Шумський: "Два швидкі голи все вирішили"

22 червня 20:18
Переглядів: 177
шумський

Старший тренер команди СДЮШОР «Карпати» U-14 Віталій Шумський по завершенні матчу фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти одеського «Чорноморця» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Хочу подякувати хлопцям за гру – команда установку виконала десь відсотків на вісімдесят. В цілому ніхто з хлопців з гри не випадав, немає ніяких претензій і в плані самовіддачі – усі грали з бажанням. Але окремо хочу виділити Тараса Кудя. І справа не в тому, що він забив сьогодні два голи. Хлопець в команді лише кілька місяців – до нас він прийшов минулої зими, але додає у грі з кожним матчем. Коли так працюватиме й надалі, то…

Виграли ми досить легко, але я б не сказав, що «Чорноморець» – слабий суперник. Декілька хлопців у одеситів навіть з дуже хорошим потенціалом. Та й командна гра поставлена у них не погано. Але це ще діти, а тут ми дуже швидко відкрили рахунок і майже тут же забили другий гол. В такій ситуації і не кожна доросла команда витримає подібний удар, а тут 14-річні хлопці.

Зрозуміло, такий вдалий початок додав нам впевненості і ми загалом увесь матч контролювали гру. В «Чорноморця» по суті був лише один хороший гольовий момент, але і його одесити створили хвилин за п’ять до закінчення гри, коли долю матчу вже давно було вирішено на нашу користь – рахунок на той момент був 4:0.

Виграли ми перш за все за рахунок швидкості. Наші флангові гравці і центральний нападаючий (той самий Кудь) постійно проривалися до воріт суперника і створювали небезпеку. Також відзначу, що ми сьогодні дуже швидко переходили від оборони в атаку і захист «Чорноморця» постійно провалювався, залишаючи нам пусті зони, чим ми доволі ефективно користалися. Але важливо, що ми не лише створювали гольові моменти, а й досить непогано їх реалізовували. Тому грою в передній лінії в принципі я залишився задоволений.

Що ж до наших дій в обороні, то ніби, в принципі, тут також особливих проблем у нас не було. Але скажу, що не все було ідеально – не зовсім так, як ми вимагаємо від гравців. В окремих епізодах були позиційні помилки. Сьогодні суперник ними не скористався, але це не означає, що ми зіграли надійно. Розумію, що ідеалу досягти не вдасться ніколи, але постараємося в наступних іграх в захисті робити якомога менше помилок.

Також нам необхідно звернути увагу на контроль м’яча. У середній лінії ми зіграли не найкращим чином. Наразі позначається на нашій грі відсутність Артура Шути, який не поїхав на фінальний турнір. Тож будемо шукати варіанти, як в майбутніх іграх підсилити гру», – підсумував Віталій Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: