Тренер "Карпат" U-19 Андрій Тлумак: "Добре відіграли всі хлопці без винятку"

25 вересня 08:10
Переглядів: 82
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від поєдинку шостого туру своїх підопічних у першості України, в якому «зелено-білі» у гостях зіграли з київським «Динамо» і здобули перемогу з рахунком 2:1.

«Грою ми задоволені. Добре відіграли всі хлопці без винятку. З перших хвилин матчу, як і домовлялися на установці, команда почала грати першим номером, агресивно пресингуючи суперника на його половині поля. Така активна гра дала хороший результат – досить швидко саме ми відкрили рахунок у матчі. Після забитого голу, щоправда, ми відійшли назад. Цього, напевне, не потрібно було робити, але, десь враховуючи результат, хлопці вирішили зіграти на контратаках, а в значній мірі нас змусив низько сісти дуже сильний вітер – а в першому таймі ми грали проти вітру. Однак в обороні ми діяли достатньо надійно та дисципліновано. Динамівці кілька разів пробували прорвати наш захист, але ми їм цього зробити не дозволили.

У перерві ми внесли корективи у нашу гру, розібрали що до чого і це принесло результат. Вже на початку другого тайму ми розіграли хорошу, швидку атаку і забили другий гол. Потім заробили пенальті. Рахунок був для нас цілком комфортний – 2:0, а один з голів забив Карпенко, в якого сьогодні день народження. Хотіли, щоб він зробив собі подарунок – оформив «дубль». Пробив Ігор не погано, але воротар розгадав його задум і відбив м’яч. Що ж, більше іменинники до точки підходити не будуть.

Якби Карпенко забив, то немає сумнівів, що на цьому гру можна було б закінчувати. Але, як я вже казав, він не забив, а ще за кілька хвилин ми самі собі «привезли» гол. В тому епізоді Лобай помилився, але треба зазначити, що коли він віддавав передачу партнеру, вийшов рикошет і кияни зуміли реалізувати шанс, який ми їм подарували.

Зрозуміло, коли замість 0:3 ти програєш лише 1:2, то в тебе з’являється реальний шанс врятувати принаймні нічию. «Динамо» намагалося ним скористатися і великими силами пішло вперед. Але ми не розгубилися і не тільки спокійно оборонялися, а й при кожній нагоді проводили досить гострі контрвипади. Ну але як часто буває в подібній ситуації, у заключні хвилини довелося нам пережити кілька неприємних моментів. Але ми вистояли і здобули, на мій погляд, цілком заслужену перемогу», – сказав Андрій Богданович.