Тренер «Карпат» U-19 Радослав Боянов: Грали дві добре підготовлені команди

11 жовтня 21:39
Переглядів: 131
карпати

По завершенні матчу 12-го туру групового етапу юніорської першості України між командами U-19 «Карпат» і «Говерли» керманичі львів’ян та ужгородців поділилися своїми враженнями від гри.

Радослав Боянов, старший тренер «Карпат» U-19:

– Вийшла дуже цікава зустріч, в якій грали дві добре підготовлені в тактичному і технічному плані команди. У першому таймі ми грали дуже добре – контролювали м’яч, багато комбінували, забили гол. Але коли в другій половині гравець команди суперника отримав червону картку, то ми десь трохи розслабилися, тим самим «відпустили» гостей і це для нас було погано. З моїм колегою Андрієм Тлумаком ми побачили помилки, які робили хлопці. Тепер, розбираючи гру, ми поговоримо з хлопцями, вкажемо їм, де можна було зіграти краще. Ми раді, що хлопці добре рухаються на полі. Це ж наше завдання – вчити їх грати у швидкий футбол, щоб всі технічні прийоми виконувалися якомога швидше. Ми дуже тішимося з перемоги і зараз у роздягальні привітаємо хлопців з виграшем. Ніби все.

– Як ви оцінюєте рівень підготовленості тепер вже вашої команди?

– Всі гравці дуже добре і старанно працюють на тренуваннях. Вони уважно прислухаються до того, що їм говорять тренери та намагаються виконувати всі наші завдання і це нас також тішить.

– Перспективу у команди бачите?

– Так, звичайно. Дуже технічні, перспективні хлопці, які, як на свій, ще зовсім юний вік, непогано розбираються в футболі. Ми з ними працюватимемо над тим, щоб якомога більше з них з часом стали гравцями першої команди. У них ще є трохи часу, щоправда, й роботи, аби стати справжніми професіоналами ще також чимало. Але ще раз хочу підкреслити – команда дуже хороша.

Володимир Васютик, старший тренер «Говерли» U-19:

– Перш за все хочу сказати, що мені дуже приємно було приїхати на гру у Львів. Адже це місто, як і футбольний клуб «карпати», зіграли у моєму житті дуже велику роль і саме з роботою із «левами» пов’язані мої найкращі спогади.

– Чи стало для вас однокровенням, що на сусідній тренерській лаві сидів Андрій Тлумак, якого ще зовсім недавно ви тренували?

– Для мене це не було новиною, бо я вже мав інформацію про те, що Андрій працює в структурі львівського клубу. Думаю, це правильно, саме так і мало бути.

– Ви давно і добре знаєте Тлумака. Як гадаєте, хороший з нього вийде тренер?

– В нього є хороші організаторські здібності, які, я думаю, допоможуть йому розкритися, як тренеру. Тим більше, що кар’єра гравця у нього також була доволі успішна і на серйозному рівні. Так що я думаю, Андрію є що передати своїм вихованцям.

– Якими є ваші враження власне від того, що ви бачили безпосередньо на футбольному полі?

– Видно, що команда «Карпат» U-19 добре організована, гравці непогану мають підготовку. Однозначно це завдяки тому, що у «Карпат» є хороша футбольна школа. Видно, що по всій вертикалі, починаючи від дитячих команд і до U-19, молодіжної та першої команди всі цілеспрямовано працюють по одній системі. Помітно що й інфраструктура розбудовується – збудовано нові поля, відновлювальний центр… Все це не може не дати результату. Що ж до ходу гри, то на початку «Карпати» нас переважали. Вони нас пресингували, накривали, агресивно грали попереду. В принципі саме такої гри від господарів ми й очікували і були до неї готові. Можливо, рівень наших виконавців не дозволив їм вчасно зорієнтуватися, що і як робити. Але вже кінцівка гри склалася таким чином, що могли й ми зрівняти рахунок. Однак загалом я вважаю, що «Карпати» в цій грі перемогли заслужено, але по кінцівці, щоправда, вони здали і це було помітно. Мжливо, коли б ми грали 11 на 11, то у нас було б більше шансів відігратися. А так, зайвий гравець у суперника дався взнаки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: