Тренер "Карпат": "У наступному сезоні знову ставитимемо завдання виграти чемпіонат"

11 червня 08:29
Переглядів: 200
тлумак

Після гостьового поєдинку в рамках останнього туру юніорської першості сезону-2014/2015 проти київського «Динамо» тренер «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився враженнями від гри з Інформаційним центром клубу. 

«Сьогоднішній матч став найгіршим у виконанні нашої команди в сезоні. Це той випадок, коли ми всі на сто відсотків не задоволені як результатом, так і грою. Перш за все ми поступилися «Динамо» у настрої на гру та в бажанні перемогти. Напевне, цьому є кілька пояснень, але жодне з них не може виправдати тої гри, яку ми показали. Ми в цьому сезоні до нинішнього матчу чотири рази грали з «Динамо» і кожен раз вигравали, причому по грі були значно сильнішими. Зокрема в грі першого кола фінального турніру ми обіграли киян з рахунком 3:0 і такий результат, коли виходити з того, що відбувалося на полі, для суперника був не найгіршим варіантом. Цілком ймовірно, що на рівні підсвідомості більшість моїх підопічних вирішила, що й сьогодні ми також не матимемо з динамівцями ніяких проблем. 

По-друге, після суботньої гри з «Шахтарем», коли ми вирішальний м’яч пропустили наприкінці матчу і тим самим втратили шанс виграти чемпіонський титул, у багатьох гравців нашої команди не було належної мотивації. Головну мету ми вже не виконаємо, а які медалі отримаємо – срібні чи бронзові – за великим рахунком особливого значення немає. 

Нам не вистачило часу, щоб після гри з «Шахтарем» відновитися психологічно. Функціонально ми й сьогодні виглядали нормально, а от емоцій відверто забракло. А який футбол без емоцій, тим більше, коли суперник вийшов на гру, заряджений, як на останній бій. 

Вина у сьогоднішній поразці в рівній мірі лежить і на команді, і на мені. Виходить, що я ніби й говорив про важливість сьогоднішнього матчу, налаштовував хлопців на самовіддачу тощо, але вони мене не почули. Напевне, погано говорив, або не знайшов потрібних слів, щоб команда була на сто відсотків готова до матчу в усіх аспектах футболу.

Однак нинішня гра – це єдиний матч, за який я маю серйозні претензії до хлопців. Коли ж говорити про сезон загалом, то тут я вважаю, що ми виконали хорошу роботу і заслужено стали призерами. А могли й виграти чемпіонат. Однак і третє місце – хороший результат. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому і вже в наступному сезоні ми знову ставитимемо перед собою завдання – виграти чемпіонат», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: