Тренер львівських "Карпат" Ігор Йовічевіч стверджує що команда втратила перемогу

08 листопада 11:00
Переглядів: 128
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, головний тренер «Карпат»

– Шкода, що сьогодні не вдалося перемогти. Вважаю, що грала на полі одна команда. Ми зробили все для того, щоб дати радість нашим фанам на домашньому стадіоні. Запропонували супернику той футбол, над яким працюємо, але все одно було важко проти насиченої оборони «Металіста». Моментів створили достатньо, комбінували, пробували пройти до воріт різними шляхами. І замість того, щоб повести в рахунку, пропускаємо гол з нічого. Це був удар для команди, але ми знайшли в собі сили піти вперед і відігратися. «Металісту» по перерві вдалося двічі гостро прострілити, але ми все ж тримати суперника під контролем. Не вистачило нам одного удару. Попри це я вважаю, що ми втратили сьогодні два очки. 

– Поясніть заміну – коли треба було атакувати ви випустили Чачуа, який є гравцем оборонного типу... 
– Я його випустив для того, щоб страхувати Ксьонза. Згодом так само випустив Гітченка на місце нападника, як колись Балажіца. Чачуа мав додати свіжості і швидкості на фланзі, а також зупиняти контратаки «Металіста». Ми виглядали непогано, хотіли керувати грою. Був темп, були паси між лініями, багато чого проходило. Але бракувало останнього пасу, удару... 

– Ви замінили Голодюка, щоб поберегти його?
– Він не міг грати далі, отримав серйозний забій. Шкода, бо Олег виглядав добре і корисно працював для команди. Я вірю, що все добре.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: