Тренер Македонії: "Вболівальники були на висоті"

13 жовтня 10:06
Переглядів: 129
Україна - Македонія

Головний тренер збірної Македонії Башко Джуровскі відповів на запитання журналістів у рамках післяматчевої прес-конференції.

- Сьогодні була хороша гра, ми билися 90 хвилин. Ми створили багато моментів, які, на жаль, не вдалося реалізувати. Я пишаюся своєю командою, у нас велике майбутнє. Ми будемо працювати, щоб рости. Поздоровляю українців - вони показали футбол світової якості.

- Що ви думаєте про зупинку гри?

- Це не моя робота. В мої функції входять тактичні перестановки в команді, які я зробив.

- Ви дуже емоційно сприймали рішення арбітра. З чим це пов'язано?

- Я адже тренер, який хоче виграти. Іноді я не можу стримати свої емоції. Коли виникають складні ситуації, мені доводиться кричати і стрибати в бік своїх підопічних.

- Як ви оціните суддівство? Пенальті поставили справедливо?

- Це не моя робота, я суддівство не коментую.

- Ваша команда сьогодні дуже добре грала сьогодні. Зможете також грати проти Іспанії?

- Ми вже зіграли з ними (сміється). Вони були злими після провалу на чемпіонаті світу, тому ми стали жертвами їх злості. Я вважаю їх фаворитами групи, за ними йде Україна. Ми будемо робити все можливе, щоб нав'язати їм боротьбу.

- Як ви ставитеся до інциденту з фанатами? Ваше ставлення до ситуації, що виникла за вашими воротами.

- Хочу сказати, що вболівальники чудово підтримували вашу команду. Дуже красиво виглядали українські прапори по всьому стадіону. Ми повинні цим насолоджуватися. Шкода, що знайшлося кілька особистостей, через яких можуть покарати вашу команду. Звичайно, сьогодні вболівальники були на висоті. Я вітаю 99% українських фанатів з перемогою їхньої улюбленої команди. Я хочу ще раз подякувати їм за підтримку збірної України. Вони добре підбадьорювали мою команду.

- Чому ви у другому таймі замінили Адиса Яховіча?

- Він втомився, адже надто багато бігав без м'яча. Нам потрібна була свіжа кров. Він прекрасний футболіст, який завжди бореться до останнього.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: