Тренер національної команди України Михайло Фоменко прокоментував перемогу своїх підопічних

10 жовтня 08:00
Переглядів: 102
Михайло Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року над збірною Македонії (2:0).

-  Михайле Івановичу, втрата Сидорчука і Хачеріді через жовті картки перед матчем з Іспанією - наскільки це серйозно для нашої команди?

-  Напевне, дуже серйозно, тому що втрата будь-якого гравця є небажаною. А тим більше - таких виконавців. Але життя продовжується. Доведеться хлопцям, які вийдуть замість них, доводити, що вони сильніші.

-  З якої причини не грав Степаненко? Що Ви говорили футболістам перед поєдинком, аби вони не отримували небажані картки?

-  Говорили хлопцям, що певні гравці «висять на картках», що в разі чого їм доведеться пропускати наступний матч. Говорили їм, що емоції повинні допомагати, а не руйнувати. Мабуть, не достукалися до них. Чому не грав Степаненко? Дві картки отримали - дві людини втратили. Хотіли його поберегти перед матчем з Іспанією.

-  Яке у Вас склалося загальне враження про гру з Македонією?

-  Про перший тайм говорити немає сенсу, він був провалений. У другій половині постаралися повернути хлопців у те русло, яке повинно було бути. Оскільки у першій половині зустрічі багато виконавців не дотримувалися плану на матч. Гра змінилася у другому таймі, і результат теж.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: