Тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував нічийний результат своїх підопічних

18 листопада 08:30
Переглядів: 122
фоменко

Головний тренер національної збірної команди України прокоментував нічийний результат своїх підопічних у матчі-відповіді плей-офф Євро-2016 із командою Словенії та вихід "синьо-жовтих" до фінальної частини континентальної першості у Франції.

- Що відчуває тренер після фінального свистка переможного матчу такого рівня?

- Почуття залишилися біля футбольного поля. Приємно, що завдання, яке ставилося, виконане.

- Ви кінцівку матчу провели на ногах біля кромки поля. У цей момент були у Вас якісь сумніви відносного позитивного результату матчу?

- Складно відповісти на це питання. Ми розмовляли напередодні повторного поєдинку, і, відповідаючи на одне з питань, я сказав, що такої гри ще не було. І одна, і інша сторона прекрасно розуміли, що за результатом цього поєдинку стоїть вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. Коли закінчується процес, в який вкладено дуже багато сил і з боку хлопців, і з боку тренерського штабу… Я і мої колеги повністю знаходилися в грі. А почуття - це вже потім. Це наш робочий процес. Дай Бог, щоб надалі позитивні емоції нам допомогли.

- Що відбувалося в роздягальні збірної після матчу?

- Поговорили з хлопцями, передали привітання від Президента країни, був у роздягальні і керманич Федерації Андрій Павелко. Ну а ми підвели короткі підсумки роботи, яка була зроблена в цьому відбірковому циклі.

- Чи готові Ви зі своїм тренерським штабом працювати зі збірною на Євро-2016? І якщо так, які завдання будете ставити перед командою?

- Ми, як піонери - завжди готові. А що стосується завдань, то не тільки ж я, а й представники інших професій, якщо вони серйозні люди, ставлять перед собою максимальні завдання.

- Стати чемпіоном Європи?

- Ми ж навіть не знаємо складу груп на чемпіонаті Європи. Перший крок - це вихід з групи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: