Тренер "Ниви": "Кожен з гравців викладався як міг"

24 березня 21:31
Переглядів: 273
самардак

Коментар Богдана Самардака, в.о. головного тренера "Ниви", після матчу із "Скалою".

- Дайте оцінку сьогоднішній грі.

- Ну оцінку гри… Тут ще нема що велику оцінку давати, але скажемо – перший тайм мені сподобався, тому що на гарних швидкостях ми грали. Кожен з гравців викладався як міг. Я просив: не стільки ми приїхали за результатом, як максимально сьогодні на грузитись, тому що це остання контрольна гра і в середу до кубка залишилося три дня і нам потрібно підтримувати стан, але я б не сказав підтримувати, бо нема після чого, після того як ми три місяці відпочивали, але на цей день я більш-менш задоволений роботою футболістів в першому таймі, а в другому ні.

- Пройшло вже 3 контрольних поєдинки, наскільки фізично готова команда?

- Ну думаю процентів фізично готові на 30, не більше. Але я сьогодні їх просив, не завжди ті команди які досить фізично підготовлені – можу довірити, тому в середу я надіюсь, і ми прикладемо всі свої сили, бажання і терпіння, щоб віддати все що на цей час є, а результат ми побачимо в кінці гри.

- Чи всіма новачками задоволені? Хто покину команду, хто залишиться?

- Із новачків Панас мене влаштовує на цей час, тому що він відіграв досить непогано три гри. За решту важко сказати, бо ми грали з командами першості області, на полях яким взагалі не відповідає слово поле. На сьогоднішній день я б сказав: нам в Стрию, дякую що не відмовились, прекрасні умови, побільше таких полів би в Тернопільській області, то би веселіше, краще і простіше готуватися до чемпіонату, тому робити зараз якісь висновки – зарано. 

- До середи ще будуть товариські матчі?

- Ні. Завтра вже буде відновлювальний день. Тренувально-відновлювальний понеділок, вдень тренування, а в вечорі вирушимо до Черкас. В Черкасах ми вже нікого не будемо нагружати, тому що ми всі сили будемо берегти на «Славутич»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: