Тренер "Ниви": " Мене дуже і дуже хвилює фізичний стан, тому що 90 хвилин вибігати не просто"

25 березня 22:35
Переглядів: 63
самардак

"Нива" із нічийним результатом провела конрольну гру у підготовці до старту весняного футбольного сезону. В спаринг-партнери для товаристського матчу обрали стрийську "Скалу". 

- Я думаю, що перший тайм ми провели досить непогано, було багато дуже рухів, всі відкривалися, мали пару моментів, не забили і суперник практично нічого не создав. Хвилин 15-20 другого тайму ми тоже рухались непогано, а потім вже, все таки, підготовка дала своє і ми трошки підсіли. Все таки "Скала" зробила можна сказати і більше замін, вийшли більш пошустріші хлопці, які провели повноцінні збори і вони чуть-чуть мали перевагу, я можу так сказати, а ми більше контратакували, - каже гравець ФК "Нива" Тернопіль Ігор Мельник.

- Результат сьогодні на третьому плані. Мене дуже і дуже хвилює фізичний стан, тому що 90 хвилин вибігати не просто. Все, що сьогодні могли - зробили і, я думаю, що з часом ми вже будем зовсім інші, ніж були 5 днів назад, - говорить виконувач обов'язків головного тренера ФК "Нива" Тернопіль Богдан Самардак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: