Тренер "Шальке": Ми приїхали за реваншем

18 лютого 11:30
Переглядів: 115
Андре Брайтенрайтер

Головний тренер гельзенкірхенського "Шальке" Андре Брайтенрайтер відповів на питання журналістів на передматчевій прес-конференції, присвяченій першому матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Шахтаря".

- Ви гратимете у Львові, хоча "Шахтар" – це команда з Донецька. Що можете сказати про політичну ситуацію в Україні і як ви би вели себе в тій ситуації, в якій перебуває "Шахтар"?

- Ми раді тому, що приїхали до Львова. Нас чекає гарна гра. Ми розуміємо, як складно "Шахтарю", але ми тут заради спорту. Я ознайомлений з політичною ситуацією, але не можу коментувати її.

- Як оцінюєте рівень "Шахтаря"? Панує думка, що це команда рівня Ліги чемпіонів. Як розцінюєте власні шанси на перемогу?

- Ліга Європи також має багато традицій, тут багато іменитих команд. В тому числі і ми, і "Шахтар". Це досвідчена команда з високим класом. Певен, нас чекає складна гра. Для успіху ми повинні викластися на повну.

- "Шахтар" в цьому році зіграє першу офіційну гру. Раніше "гірники" проводили лише товариські матчі. Також, знаємо, що в "Шахтаря" більше немає Тейшейри. Чи знижує це якось шанси "гірників"?

- Складнощі зі складом, думаю, не відобразяться на грі "Шахтаря". Там багато класних бразильців, вони грають швидко, створюють багато моментів. Я не думаю, що "Шахтар" став слабкішим. В нас є перевага лише в тому, що ми вже мали офіційні матчі. Ми мусимо з перших хвилин агресивно йти вперед. Я постараюся зробити усе, аби ми взяли реванш за поразку одинадцятирічної давності.

- Уточніть нюанси щодо складу команди. Хто не гратиме через травми?

- Всі, хто приїхали з нами, в гарній формі. Ми хочемо себе добре проявити, зіграти впевнено. Сподіваюся, ми покажемо гру, гідну нашого суперника.

- Розкажіть про враження від Юнеса Беланди. Ви плануєте його залишити після закінчення оренди?

- Юнес прижився в команді, виходить іноді в основному складі, добре тренується. Він грає агресивно, вміє забивати. Він різносторонній гравець, фізично сильний. У нас ще є можливість подумати над тим, чи залишати його в команді.

- Чому відсутній Ді Санто?

- Там комплекс причин; в тому числі і травма. Ми задіємо інших гравців, в тому числі і Чупо-Мотінга. Думаю, вакансію в лінії атаки заповнить саме Чупо-Мотінг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: