«Тренер сказав, щоб усі старалися»

17 січня 19:03
Переглядів: 285
Святослав Дзядикевич

«Ми дамо шанс себе проявити трьом гравцям з юніорської команди. У них є потенціал, щоб зарекомендувати себе в молодіжці» – це слова Ігоря Йовічевіча про перспективних карпатівських вихованців, в яких він побачив ймовірне підсилення для дубля. Одним з них є нападник юніорів Святослав Дзядикевич.

 «Я дуже радий, що мене взяли в молодіжну команду. Буду старатися, щоб виправдати сподівання тренера. Ми займаємося по кілька разів в день, вже було і тренування на штучному полі. Я побачив, що команда хороша» – ділиться першими враженнями новачок молодіжки.

 «Перед тренуваннями складали тести, зокрема на витривалість. Він був досить непростий, але схоже, що з ним впоралися всі гравці нашої команди. Тренер сказав, щоб усі старалися і викладалися, бо є можливість з часом закріпитися у першій команді».

 Також Святослав розповів про себе і про те, як він потрапив в «карпати». «Сам я зі Зборова, що в Тернопільській області. Там я і починав займатися футболом. Як правило, тренувався зі старшими гравцями. Згодом батько привіз мене до Львова. Спершу до Віталія Шумського, а потім я потрапив до Романа Деркача. З ним я і поїхав на перші збори, після чого закріпився в команді».

 У чемпіонаті U-19 Святослав діяв на місці центрального нападника. Він провів 17 матчів, в яких забив 5 голів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: