Тренер "Слобожанця" просив команду перемогти львів'ян

09 червня 16:29
Переглядів: 137
водне поло

Тренер харківської команди "Слобожанець", котра посіла друге місце в Чемпіонаті України та переграла в останній грі львівське "Динамо", розповів про свої враження від змагань.

Сергій Борисович Столяров тренує команду понад 20 років. За його словами, головний тренер "Слобожанця" Колточихін Сергій Валентинович не зміг приїхати до Львова через те, що директор спортивного клубу дав йому на цей час інші доручення, зокрема він займається організацією літніх таборів. 

Сергій Столяров дуже задоволений грою своєї команди.

- Хоча остання гра вже не впливала на остаточний результат, я все ж таки попросив хлопців показати хорошу гру і здолати Львів у них вдома. І ми перемогли, - розповідає тренер "Слобожанця".

Сергій Столяров каже, що задоволений всіма членами команди, проте, на його думку, особливо хорошу гру показав - воротар Віталій Петров, центральний захисник Олександр Абрамов, а також вісімнадцятирічний Нікіта Апостол, якого визнали кращим рухливим нападником чемпіонату і Кирил Наволоков - кращий бомбардир цих ігор.

Тренер "Слобожанця" відзначає, що у львівської команди на цей час більш стабільний склад, вона має спонсора, і відповідно хороших гравців.

- А ми трохи здали свої позиції, хоча свого часу були трикратними переможцями чемпіонату і чотири рази вигравали кубок. Тому ми не відмовляємося від власних амбіцій перемагати і надалі. Ще поборемося, - переконаний він.

Сергій Столяров розповідає, що п'ять років харківську команду спонсорувало приватне підприємство, що дало їй можливість знову піднятись. У цей складний час вони шукають нового спонсора, хоча й існує певна підтримка від обласного управління та від міської влади...

- У нас добре налагоджена дитяча спортивна школа, тобто маємо гарну зміну поколінь, тому думаю, що будемо залишатись на плаву. Часи тепер важкі, але я намагаюсь дивитись вперед з оптимізмом, сподіваюсь, що з часом буде трохи легше, - каже Сергій Борисович.

Харківський "Слобожанець" команда студентська і в планах тренерів, робити ставку на студентів і в подальшому.

- Ветерани готові також нам допомогати. Раніше вони скептично ставились до нас, а тепер повірили, - розповідає Сергій Столяров.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: